Įeiti
Publikuota: 2024-01-05. Atnaujinta: 2024-01-11

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​​​​​​​​​​​​​​​

2024-01-11

09:3​​0 val.​​

I DALIS

1.   Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Fudeksa“ galiojimo termino pratęsimo. APSVARSTYTA.
Pranešėjas – Leidimų skyriaus patarėjas Rolandas Pakalka
Dalyvauja: UAB ,,Fudeksa“ atstovai.

2.   Dėl AB Lietuvos radijo ir televizijos centrui išduotų leidimų gaminti elektros energiją Nr. L-5290, Nr. L-6404, Nr. L-6442 galiojimų panaikinimo. APSVARSTYTA.
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyriausioji specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: AB Lietuvos radijo ir televizijos centro atstovai.

3.   Dėl UAB ABOVO RED išduoto leidimo Nr. L-6479 techninės klaidos ištaisymo. APSVARSTYTA.
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyriausioji specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB ABOVO RED atstovai.

4.   Dėl UAB „Kretingos vandenys“ išduotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-14 pakeitimo. APSVARSTYTA.
Pranešėja –Vandens skyriaus vyriausioji specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: UAB „Kretingos vandenys“, Kretingos rajono savivaldybės atstovai.

5. Dėl leidimo verstis didmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „LPG  LOGISTIKA“ išdavimo. (papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyriausioji specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „LPG LOGISTIKA“ atstovai.​

6
. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus AB Lietuvos radijo ir televizijos centrui galiojimo panaikinimo. (papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyriausioji specialistė Rita Valauskienė
Dalyvauja: AB Lietuvos radijo ir televizijos centro atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus SECUNDUS NAVITAS, UAB išdavimo.
(papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyriausioji specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: SECUNDUS NAVITAS, UAB atstovai.

​8. Dėl l​​eidimo ​plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus ​UAB ,,Telšių​ ​vėjo parkas" ​išdavimo. (papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėja ​ Ledimų skyriaus vyriausioji specialistė Zita Lukšienė
​Dalyvauja: UAB ,,Telšių vėjo parkas" atstovai.

9. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Bionalis wind“ išdavimo​.​ (papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėja ​ Ledimų skyriaus vyriausioji specialistė Aurelija Dubokienė
​Dalyvauja: UAB ,,Bionalis wind" atstovai.

10. Kiti klausimai.


II DALIS​​

1. Dėl UAB Komunalinių paslaugų centro šilumos gamybos ir (ar) tiekimo pajamų lygio pirmiesiems šilumos gamybos ir (ar) tiekimo pajamų bazinio lygio galiojimo metams. APSVARSTYTA.
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus  patarėja Ramunė Zailskienė
Dalyvauja: UAB Komunalinių paslaugų centro, Kauno rajono savivaldybės atstovai.​
Posėdžio medžiaga.

2. Dėl UAB „Aukštaitijos vandenys“ 2022–2023 metų investicijų. APSVARSTYTA.
Pranešėjas – Investicijų skyriaus vyriausiasis specialistas Almas Rupšlaukis
Dalyvauja: UAB „Aukštaitijos vandenys“, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos atstovai.​
Posėdžio medžiaga.​

3. Dėl LITGRID AB elektros energijos perdavimo paslaugos sutarties standartinių salygų derinimo. (papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėjas – Didmenines rinkos skyriaus vedėjas Ignas Kazakevičius
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos verslo konfederacijos, UAB „Scener“, UAB „Imlitex", UAB „Elektrum Lietuva", AS „Axpo Nordic", AB „ORLEN Lietuva",  AB „Ignitis gamyba", AB „Panevėžio energija", UAB „Kauno termofikacijos elektrinė", UAB „Enefit", AB „Lifosa", UAB „Ignitis", Energi Dannmark A/S,  UAB „Gren Klaipėda“, AB „Vilniaus šilumos tinklai", ČEZ, A/S, UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė", UAB „Vilniaus kogeneracinė jėgainė", APS PowerMart, SIA Energynet, SIA „AOX Trade", UAB “Litnaglis", UAB „Energy Cells", AB „Energijos skirstymo operatorius", UAB „Kauno termofikacijos elektrinė", Fusebox OÜ, AB „Achema", UAB „Achema Gas Trade", MB „Balancy grid", AB „Akmenės cementas", LTG Infra, AB, UAB „Amberwind", UAB „EE Emerald Holding", UAB „Enefit Wind", UAB „Dainavos elektra", UAB „Degaičių vėjas", UAB „Energogrupė", UAB „Eurakras", UAB „Kauno vandenys", UAB „L-Vėjas", UAB „Nekilnojamojo turto fondas", UAB „Pamario jėgainių energija", UAB „Potentia Industriae", UAB „Renerga", UAB „Renerga-1", UAB „Šilalės vėjas", UAB „Vėjo vatas", UAB „Vėjų spektras", UAB „VVP Investment",  UAB „Žvirgždaičių energija", UAB „Vėjo parkai", VĮ „Ignalinos atominė elektrinė“,  UAB „Vydmantai wind park“,​ LITGRID AB atstovai.
Posėdžio medžiaga.​

4. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos nutarimo „Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2023 m. kovo 29 d. nutarimo Nr. O3E-332 „Dėl jūrinės teritorijos naudojimo atsinaujinančius energijos išteklius naudojančių elektrinių plėtrai ir eksploatacijai konkursų organizavimo ir leidimų naudoti jūrinės teritorijos dalis atsinaujinančius energijos išteklius naudojančių elektrinių plėtrai ir eksploatacijai išdavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“ patvirtinimo“. (papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėja – Atsinaujinančios energetikos ir elektros mažmeninės rinkos skyriaus patarėja Laima Kasparavičiūtė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, VšĮ Lietuvos energetikos agentūros, Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos, LITGRID AB, UAB „EPSO-G“, UAB „Ignitis renewables“ atstovai.
Posėdžio medžiaga.​​


5. Dėl jūrinės teritorijos naudojimo atsinaujinančius energijos išteklius naudojančių elektrinių plėtrai ir eksploatacijai konkurso, organizuojamo pagal Lietuvos Respublikos atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo 22 straipsnį, sąlygų aprašo patvirtinimo.
(papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėja – Atsinaujinančios energetikos ir elektros mažmeninės rinkos skyriaus patarėja Laima Kasparavičiūtė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos, VšĮ Lietuvos energetikos agentūros, LITGRID AB, ORLEN Neptun I (ORLEN Group), Total Energies Renewables, UAB „Enefit Green", UAB „EPSO-G“, UAB „Green Genius“, UAB „Ignitis renewables“ atstovai.
Posėdžio medžiaga.​​

6. Dėl vartojimo ginčo tarp I. ​R. D. ir UAB „Ignitis“ nagrinėjimo.
(papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyriausioji specialistė Dina Butylova.
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

7. Dėl vartojimo ginčo tarp G. B. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo.
(papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Rūta Barysaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

8. Dėl vartojimo ginčo tarp E. K. ir
AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. (papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Rūta Barysaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

9. Dėl vartojimo ginčo tarp A. M. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo.
(papildomas klausimas) APSVARSTYTA.
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Rūta Barysaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

1
0.    Kiti klausimai.

​​
Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistę Daivą Mazurkevičienę​, el. paštu ​[email protected]​​, ​​​tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).​​​​​​