Įeiti
Publikuota: 2022-10-25. Atnaujinta: 2022-10-28

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​​​​​2022-10-31

9:30 val.

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Horreum“ galiojimo pratęsimo. NESVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Horreum“ atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „NTPV“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Rita Valauskienė
Dalyvauja: UAB „NTPV“ atstovai.

3. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „Jozita“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Jozita“ atstovai.

4. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais uždarajai akcinei bendrovei „Jozita“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Jozita“ atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „AMRISANA“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo gaminti elektros energiją pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-1240). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „AMRISANA“ atstovai.

6. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „AMRISANA“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo gaminti elektros energiją pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-1242). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „AMRISANA“ atstovai.

7. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „AMRISANA“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo gaminti elektros energiją pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-1246). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „AMRISANA“ atstovai.

8. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „AMRISANA“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo gaminti elektros energiją pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-1248). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „AMRISANA“ atstovai.

9. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „AMRISANA“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo gaminti elektros energiją pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-1249). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „AMRISANA“ atstovai.

10. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „AMRISANA“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo gaminti elektros energiją pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-1254). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „AMRISANA“ atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „ITP saulės parkai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „ITP saulės parkai“ atstovai.

12. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Nt LT“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Nt LT“ atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Evecon UAB išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus patarėjas Rolandas Pakalka
Dalyvauja: Evecon UAB atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB INIKTI išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB INIKTI atstovai.

15. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2022 m. birželio 15 d. nutarimo Nr. O3E-883 „Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Solarbank išdavimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB Solarbank atstovai.

16. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl AB „Šiaulių energija“ 2020−2023 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Investicijų skyriaus vedėjas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Šiaulių miesto savivaldybės administracijos, AB „Šiaulių energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl AB „Šiaulių energija“ šilumos kainų dedamųjų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų skyriaus vyr. specialistė Roma Skliaustienė
Dalyvauja: Šiaulių miesto savivaldybės administracijos, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos, AB „Šiaulių energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Anykščių šiluma“ šilumos kainų dedamųjų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų skyriaus vyr. specialistė Roma Skliaustienė
Dalyvauja: Anykščių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Anykščių šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Visagino energija“ šilumos kainų dedamųjų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų skyriaus vyr. specialistas Erikas Švabauskas
Dalyvauja: Visagino savivaldybės administracijos, UAB „Visagino energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Litesko“ filialo „Druskininkų šiluma“ šilumos kainų dedamųjų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų skyriaus vyr. specialistas Erikas Švabauskas
Dalyvauja: Druskininkų savivaldybės administracijos, UAB „Litesko“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų skyriaus vyr. specialistas Erikas Švabauskas
Dalyvauja: Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos, UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Alytaus šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų skyriaus patarėja Sandra Grinienė
Dalyvauja: Alytaus miesto savivaldybės administracijos, UAB „Alytaus šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB „Šakių šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų (papildomas klausimas). ​APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų skyriaus vyr. specialistė Oksana Statkevič
Dalyvauja: Šakių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Šakių šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl šilumos kainų dedamųjų koregavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus patarėjas ​Aleksandr Nasyr
Dalyvauja: AB „Ignitis gamyba“, AB „Kauno energija“, AB „Vilniaus šilumos tinklai“, UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“, UAB „Idex Taikos elektrinė“, UAB „Kirtimų katilinė“, UAB „Litesko“, UAB „Plungės bioenergija“, UAB „Plungės šilumos tinklai“, UAB „Žemaitijos energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl VšĮ Velžio komunalinio ūkio šilumos kainų dedamųjų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistė Lina Daukantienė
Dalyvauja: Panevėžio rajono savivaldybės administracijos, VšĮ Velžio komunalinio ūkio atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl šilumos kainų dedamųjų koregavimo (papildomas klausimas). AP​SVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistė Lina Daukantienė
Dalyvauja: Lazdijų rajono savivaldybės administracijos, Skuodo rajono savivaldybės administracijos, UAB „Lazdijų šiluma“, UAB „Skuodo šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl UAB Gren Joniškis šilumos kainų dedamųjų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistas Dominykas Beleckas
Dalyvauja: Joniškio rajono savivaldybės administracijos, UAB Gren Joniškio atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Dėl UAB „Varėnos šiluma“ šilumos kainų dedamųjų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistas Algis Bujenauskas
Dalyvauja: Varėnos rajono savivaldybės administracijos, UAB „Varėnos šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

14. Dėl AB „Energijos skirstymo operatorius“ gamtinių dujų skirstymo veiklos pajamų viršutinės ribos 2023 metams koregavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų skyriaus vyr. specialistas Karolis Demšė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis grupė“, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

15. Dėl UAB „Intergas“ gamtinių dujų skirstymo veiklos pajamų viršutinės ribos koregavimo 2023 metams. APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja Lina Karpavičiūtė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, AB „Orlen Lietuva“, UAB „Intergas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, 1 nutarimo projektas, 2 nutarimo projektas

16. Dėl AB agrofirmos „Josvainiai“ gamtinių dujų skirstymo veiklos pajamų viršutinės ribos 2023 metams koregavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Eglė Paipolienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, AB agrofirmos „Josvainiai“, atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*
*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.

17. Dėl UAB Gren Lietuva gamtinių dujų skirstymo veiklos pajamų viršutinės ribos 2023 metams koregavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus vyr. specialistė Urtė Pavydė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, UAB Gren Lietuva atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*
*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.

18. Dėl UAB „Varėnos dujos“ centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų kainų 2023 metams vienašališko nustatymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus vyr. specialistė Urtė Pavydė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Varėnos rajono savivaldybės administracijos, UAB „Varėnos dujos“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*
*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.

19. Dėl UAB „Literma“ centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų kainų vienašališko nustatymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Eglė Paipolienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Rokiškio rajono savivaldybės administracijos, UAB „Literma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*
*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.

20. Dėl AB „Suskystintos dujos“ centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų kainų nustatymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Eglė Paipolienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, AB „Suskystintos dujos“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*
*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.

21. Dėl UAB „Saurida“ centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų kainų patvirtinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų skyriaus vyr. specialistas Karolis Demšė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Saurida“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*
*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.

22. Dėl elektros energijos perdavimo paslaugų kainų ir jų taikymo tvarkos paskelbimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Elektros skyriaus patarėjas Radoslavas Grigelis
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, LITGRID AB atstovai.
Posėdžio medžiaga

23. Dėl UAB „Nemenčinės komunalininkas“ pažeidimo pagal 2022 m. liepos 26 d. pranešimą Nr. R2-(TT)-4342. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus vyr. specialistė Karolina Kardokaitė
Dalyvauja: UAB „Nemenčinės komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

24. Dėl UAB „Gargždų plytų gamykla“ pažeidimo pagal 2022 m. liepos 26 d. pranešimą Nr. R2-(TT)-4341. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus vyr. specialistė Karolina Kardokaitė
Dalyvauja: UAB „Gargždų plytų gamykla“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

25. Dėl Juozo Oleko įmonės „Liepsnelė“ pažeidimo pagal 2022 m. rugpjūčio 19 d. pranešimą Nr. R2-(TT)-4823. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus vyresn. patarėjas Povilas Šalaševičius
Dalyvauja: Juozo Oleko įmonės „Liepsnelė“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

26. Dėl UAB „Lazdijų vanduo“ pažeidimo pagal 2022 m. liepos 26 d. pranešimą Nr. R2-(TT)-4344. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus vyresn. patarėjas Povilas Šalaševičius
Dalyvauja: UAB „Lazdijų vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

27. Dėl UAB „Nemėžio komunalininkas“ Lietuvos Respublikos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo pažeidimo.APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus vyr. specialistas Mantas Vaškevičius
Dalyvauja: UAB „Nemėžio komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

28. Dėl vartojimo ginčo tarp V. K. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus vyr. specialistė Sigita Kuzmickienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

29. Dėl vartojimo ginčo tarp V. M. ir UAB „Perlas Energija“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Renata Šeškevičienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

30. Dėl vartojimo ginčo tarp J. G. ir UAB „Ignitis“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Renata Šeškevičienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

31. Dėl vartojimo ginčo tarp A. G. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Rūta Barysaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

32. Dėl vartojimo ginčo tarp D. M. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

33. Dėl vartojimo ginčo tarp D. P. ir UAB „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

34. Dėl vartojimo ginčo tarp R. S. ir UAB „Perlas energija“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

35. Dėl vartojimo ginčo tarp A. J. ir UAB „Ignitis“ bei AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

36. Dėl vartojimo ginčo tarp O. S. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Teisėkūros ir teisinės analizės skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

37. Dėl ginčo tarp UAB „Maisto slėnis“ ir UAB „Enefit“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisėkūros ir teisinės analizės skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

38. Dėl ginčo tarp UAB „Dydis“ ir UAB „Elektrum Lietuva“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisėkūros ir teisinės analizės skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

39. Dėl ginčo tarp UAB „Soltera“ ir UAB „Elektrum Lietuva“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisėkūros ir teisinės analizės skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

40. Kiti klausimai.










Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.[email protected], tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu [email protected], tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).