Įeiti
Publikuota: 2022-08-19. Atnaujinta: 2022-08-25

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2022-08-25

9:30 val.

I dalis

1. Dėl UAB „Kupiškio vandenys“ išduotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-45 pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Kupiškio rajono savivaldybės administracijos, UAB „Kupiškio vandenys“ atstovai.

2. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2004 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. O3-24 „Dėl šilumos tiekimo licencijos akcinei bendrovei „Kauno energija“ išduotos energetikos veiklos licencijos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų skyriaus vyr. specialistė Oksana Statkevič
Dalyvauja: Jurbarko rajono savivaldybės administracijos, Kauno miesto savivaldybės administracijos, Kauno rajono savivaldybės administracijos, AB „Kauno energija“ atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Pajūrio energetika“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „Pajūrio energetika“ atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Megaparkas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „Megaparkas“ atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus A. B. išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: A. B.

6. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „Varėnos dujos“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Varėnos dujos“ atstovai.

7. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2022 m. liepos 13 d. nutarimo Nr. O3E-1026 „Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Gulbelė“ pakeitimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Gulbelė“ atstovai.

8. Dėl leidimo vykdyti nepriklausomo elektros energijos tiekimo veiklą UAB Litelektra galiojimo sustabdymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB Litelektra atstovai.

9. Dėl leidimo gaminti elektros energiją „Elektrum Lietuva“, UAB išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: „Elektrum Lietuva“, UAB atstovai.

10. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Bevielės technologijos“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Bevielės technologijos“ atstovai.

11. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Regusa“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Regusa“ atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „BJK“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-1039), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „BJK“atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „BJK“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-1040), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „BJK“atstovai.

14. Kiti klausimai.


II dalis

1. Dėl UAB „Akmenės energija“ 2021–2022 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Investicijų skyriaus vyr. specialistas Almas Rupšlaukis
Dalyvauja: Akmenės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Akmenės energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Litesko“ filialo „Biržų šiluma“ 2017–2022 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Investicijų skyriaus vyr. specialistas Almas Rupšlaukis
Dalyvauja: Biržų rajono savivaldybės administracijos, UAB „Litesko“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Litesko“ filialo „Marijampolės šiluma“ 2020–2022 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Investicijų skyriaus vyr. specialistas Almas Rupšlaukis
Dalyvauja: Marijampolės savivaldybės administracijos, UAB „Litesko“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Sūduvos vandenys“ 2016–2020 metų investicijų. ​APSVARSTYTA
Pranešėja – Investicijų skyriaus vyr. specialistė Simona Kulikauskienė
Dalyvauja: Marijampolės savivaldybės administracijos, UAB „Sūduvos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Kaišiadorių šiluma“ karšto vandens kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų skyriaus vyr. specialistė Oksana Statkevič
Dalyvauja: Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Kaišiadorių šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Birštono šiluma“ karšto vandens kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų skyriaus vyr. specialistė Oksana Statkevič
Dalyvauja: Birštono savivaldybės administracijos, UAB „Birštono šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Nemėžio komunalininkas“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo ir vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų skyriaus vedėjas Aivaras Ciesiūnas
Dalyvauja: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos, UAB „Nemėžio komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB Gren Švenčionys šilumos bazinės kainos ir karšto vandens kainos dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistas Dominykas Beleckas
Dalyvauja: Švenčionių rajono savivaldybės administracijos, UAB Gren Švenčionys atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Pagėgių savivaldybės administracijos, UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl UAB „Kelmės vanduo“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Kelmės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Kelmės vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl Investicijų grąžos normos nustatymo metodikos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Elektros skyriaus patarėjas Giedrius Blagnys
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, UAB „Energy Cells“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl 2022 m. kovo 2 d. AB „Energijos skirstymo operatorius“ energetikos įrenginių sutrikimo tyrimo akto patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Kauno teritorinio skyriaus vyr. specialistas Juozas Naujokas
Dalyvauja: AB „Energijos skirstymo operatorius“, UAB „Sumeda“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

13. Dėl UAB „Nemenčinės komunalininkas“ Lietuvos Respublikos energetikos įstatymo ir Lietuvos Respublikos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo pažeidimo. APSVARSTYTA​​
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus vyr. specialistas Artemij Michailov
Dalyvauja: UAB „Nemenčinės komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

14. Dėl UAB „Restoranų grupė Fortas“ Lietuvos Respublikos energijos vartojimo efektyvumo didinimo įstatymo pažeidimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus vyr. specialistas Mantas Vaškevičius
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, UAB „Restoranų grupė Fortas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

15. Dėl UAB „Saurida“ Lietuvos Respublikos energijos vartojimo efektyvumo didinimo įstatymo pažeidimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus vyr. specialistas Mantas Vaškevičius
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, UAB „Saurida“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

16. Dėl vartojimo ginčo tarp UAB „Inovatyvaus verslo centras“ ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Renata Šeškevičienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

17. Dėl vartojimo ginčo tarp I. O. ir UAB „Ignitis“ bei AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Sigita Kuzmickienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

18. Dėl vartojimo ginčo tarp K. N. ir L. D. K. bei UAB „Ignitis“ ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. NESVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Sigita Kuzmickienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

19. Dėl vartojimo ginčo tarp D. N. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

20. Dėl vartojimo ginčo tarp D. V. ir uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

21. Dėl vartojimo ginčo tarp L. K. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

22. Dėl vartojimo ginčo tarp M. D. ir uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ bei akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

23. Kiti klausimai.









Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistę Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu [email protected], tel. 8 (682) 70 309, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).