Įeiti
Publikuota: 2022-06-09. Atnaujinta: 2022-06-15

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​​​2022-06-15

13:30 val.

I dalis

1. Dėl UAB „Skuodo vandenys“ išduotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-63 pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Skuodo rajono savivaldybės administracijos, UAB „Skuodo vandenys“ atstovai.

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją bendrai Lietuvos ir Latvijos įmonei uždarajai akcinei bendrovei „DANVITA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Bendros Lietuvos ir Latvijos įmonės uždarosios akcinės bendrovės "DANVITA" atstovai.

3. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „RAR transportas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-781). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „RAR transportas“ atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „RAR transportas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-782). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „RAR transportas“ atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „RAR transportas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-795). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „RAR transportas“ atstovai.

6. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „SIGNEDA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „SIGNEDA“ atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Evecon UAB išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: Evecon UAB atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „Autosabina“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Autosabina“ atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei „Kauno grūdai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: AB „Kauno grūdai“ atstovai.

10. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „RAR transportas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-789). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „RAR transportas“ atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Kėdainių konservų fabrikas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Kėdainių konservų fabrikas“ atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus AB „PANEVĖŽIO ENERGIJA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: AB „PANEVĖŽIO ENERGIJA“ atstovai.

13. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Elektriniai matavimai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Elektriniai matavimai“ atstovai.

14. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno Kovo 11-osios gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: Kauno Kovo 11-osios gimnazijos atstovai.

15. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno Martyno Mažvydo progimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos atstovai.

16. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno Jono Laužiko mokyklai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: Kauno Jono Laužiko mokyklos atstovai.

17. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2022 m. kovo 31 d. nutarimo NR. O3E-427 „Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Solarbank išdavimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB Solarbank atstovai.

18. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Arvydo paslaugos“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Arvydo paslaugos“ atstovai.

19. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais UAB „BALTIC PETROLEUM“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-803). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „BALTIC PETROLEUM“ atstovai.

20. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Saulės elektrinių servisas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus patarėjas Rolandas Pakalka
Dalyvauja: UAB „Saulės elektrinių servisas“ atstovai.

21. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Saripa“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus patarėjas Rolandas Pakalka
Dalyvauja: UAB „Saripa“ atstovai.

22. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Tauragės ąžuolas“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo uždarajai akcinei bendrovei „Fudeksa“ pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-808). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus patarėjas Rolandas Pakalka
Dalyvauja: UAB „Tauragės ąžuolas“ atstovai.

23. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Tauragės ąžuolas“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo uždarajai akcinei bendrovei „Fudeksa“ pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-809). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus patarėjas Rolandas Pakalka
Dalyvauja: UAB „Tauragės ąžuolas“ atstovai.

24. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Kauno butų ūkiui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: UAB Kauno butų ūkio atstovai.

25. Dėlleidimo gaminti elektros energiją MB „Autorėjas“ išdavimo. NESVARSTYTA​​​
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: MB „Autorėjas“ atstovai.

26. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Slėnis“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: UAB „Slėnis“ atstovai.

27. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus A. Š. pakeitimo. NESVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: A. Š.

28. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais UAB „BALTIC PETROLEUM“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-820), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „BALTIC PETROLEUM“ atstovai.

29. Dėl leidimo gaminti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „Vilniaus vandenys“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Vilniaus vandenys“ atstovai.

30. Dėl leidimo gaminti elektros energiją V. K. išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: V. K.

30. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl AB „Lifosa“ 2022 metų elektros energijos persiuntimo paslaugos kainų ir jų taikymo tvarkos paskelbimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Inesa Zubovienė
Dalyvauja: Trišalės tarybos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, AB „Lifosa“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl AB „Akmenės cementas“ 2022 metų elektros energijos persiuntimo paslaugos kainų ir jų taikymo tvarkos paskelbimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Inesa Zubovienė
Dalyvauja: Trišalės tarybos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, AB „Akmenės cementas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Dainavos elektra“ 2022 metų elektros energijos persiuntimo paslaugos kainų ir tarifų bei jų taikymo tvarkos paskelbimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Justina Malakauskaitė
Dalyvauja: Trišalės tarybos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, UAB „Dainavos elektra“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl vartojimo ginčo tarp L. R. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
 
5. Dėl vartojimo ginčo tarp R. N. ir UAB „Elektrum Lietuva“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
 
6. Dėl vartojimo ginčo tarp R. A. ir UAB „Perlas energija“ bei AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
 
7. Dėl ginčo tarp D. J. ir UAB „Ignitis“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
 
8. Kiti klausimai.











Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu [email protected], tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu [email protected], tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).