Įeiti
Publikuota: 2022-05-13. Atnaujinta: 2022-05-18

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


2022-05-19

9:30 val.

I dalis

1. Dėl leidimo gaminti elektros energiją viešajai įstaigai Vilkaviškio ligoninei pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: VšĮ Vilkaviškio ligoninės atstovai.

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Vilniaus dailės akademijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: Vilniaus dailės akademijos atstovai.

3. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Viada LT“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Viada LT“ atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją A. Drąsutavičiaus firmai „Egliana“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: A. Drąsutavičiaus firmos „Egliana“ atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Joniškio Mato Slančiausko progimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos atstovai.

6. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno Panemunės pradinei mokyklai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Kauno Panemunės pradinės mokyklos atstovai.

7. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno Antano Smetonos gimnazijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Kauno Antano Smetonos gimnazijos atstovai.

8. Dėl leidimo gaminti elektros energiją R. D. išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: R. D.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Talga“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Talga“ atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Kauno švara“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Kauno švara“ atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus EE Emerald Holding UAB galiojimo pratęsimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Daiva Krivickienė
Dalyvauja: EE Emerald Holding UAB atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus M. J. išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Daiva Krivickienė
Dalyvauja: M. J.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Ajeras“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Ajeras“ atstovai.

14. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl VšĮ „Nauja kvalifikacija“ energetikos darbuotojų neformaliojo mokymo programos derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: VšĮ „Nauja kvalifikacija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

2. Dėl VšĮ „Nauja kvalifikacija“ energetikos objektus ir įrenginius eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: VšĮ „Nauja kvalifikacija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Giraitės vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Kauno rajono savivaldybės administracijos, UAB „Giraitės vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl Skemų socialinės globos namų perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Rokiškio rajono savivaldybės administracijos, Skemų socialinės globos namų atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Litesko“ filialo „Druskininkų šiluma“ šilumos kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA​
Pranešėjas – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistas Algis Bujenauskas
Dalyvauja: Druskininkų savivaldybės administracijos, UAB „Litesko“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl AB „Ignitis gamyba“ šilumos gamybos kainos dedamųjų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus patarėja Vilija Janickienė
Dalyvauja: AB „Ignitis gamyba“, UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos teisės aktų pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Elektros skyriaus patarėjas Giedrius Blagnys
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, AB „Ignitis gamyba“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl vartojimo ginčo tarp I. O. ir UAB „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

9. Dėl vartojimo ginčo tarp D. M.-R. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

10. Dėl vartojimo ginčo tarp M. M. ir UAB „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Sigita Kuzmickienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.

11. Kiti klausimai.






Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).