Įeiti
Publikuota: 2022-02-10. Atnaujinta: 2022-02-17

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2022-02-17

Dėmesio: pasikeitė posėdžio pradžios laikas, prasidės 9:00 val.

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Vilpros investicija“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-208). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: UAB „Vilpros investicija“ atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Vilpros investicija išdavimo (pažymos Nr. O5E-209). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: UAB „Vilpros investicija“ atstovai.

3. Dėl leidimo gaminti elektros energiją J. S. išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: J. S.

4. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl UAB „Autoidėja“ šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus patarėja Vilija Janickienė
Dalyvauja: UAB „Autoidėja“, UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Intergates“ šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus patarėja Vilija Janickienė
Dalyvauja: UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“, UAB „Intergates“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Kaišiadorių šiluma“ 2021 metų investicijos. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Kaišiadorių šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl AB „Šiaulių energija“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Erikas Švabauskas
Dalyvauja: Šiaulių miesto savivaldybės administracijos, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos, AB „Šiaulių energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Baisogalos bioenergija“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. ​ APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Radviliškio rajono savivaldybės administracijos, UAB „Baisogalos bioenergija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Anykščių vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Anykščių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Anykščių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Ignalinos vanduo“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Ignalinos rajono savivaldybės administracijos, UAB „Ignalinos vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB GET Baltic prekybos gamtinių dujų biržoje reglamento derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Rinkos plėtros ir stebėsenos skyriaus vyr. specialistas Saulius Rimutis
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos,Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos biodujų asociacijos, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos, Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos, AB „Achema“, AB agrofirmos „Josvainiai“, AB „Amber Grid“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, AB „Klaipėdos energija“, AB „Panevėžio energija“, AB „Šiaulių energija“, AB „Vilniaus šilumos tinklai“, AS „Latvijas Gaze“, Axpo Nordic AS, Cryogas M&T Poland S. A., Eesti Energia AS, UAB „Achema Gas Trade“, UAB „Dolaurus“, UAB „Elenger“, UAB „Elektrum Lietuva“, UAB „Enefit“, UAB „Energijos prekyba“, UAB „Gren Lietuva“, UAB „Haupas“, UAB „Imlitex“, UAB „Intergas“, UAB „Ignitis“, UAB „Kauno termofikacijos elektrinė“, UAB koncernas „Achemos grupė“, UAB „Litesko“, UAB „Scener“, UAB „SG dujos“, UAB „Viva Grid“, UAB „JetGas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl Leidimo elektros tinklų operatoriui turėti nuosavybės teise, plėtoti, valdyti arba eksploatuoti energijos kaupimo įrenginius suteikimo ir sąlygų tvarkos aprašo patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Rinkos plėtros ir stebėsenos skyriaus vedėjas Ignas Kazakevičius
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Atsinaujinančios energijos gamintojų asociacijos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos saulės energetikos asociacijos, Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos, AB „Achema“, AB „Akmenės cementas“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, AB „Ignitis grupė“, AB „Lifosa“, Eesti Energia, AS, Litgrid AB, UAB „Dainavos elektra“, UAB „Energy cells“, UAB „EPSO-G“, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl vartojimo ginčo tarp A. V. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

11. Dėl vartojimo ginčo tarp M. D. ir UAB „Kaišiadorių šiluma“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

12. Dėl vartojimo ginčo tarp J. K. ir ​UAB „Ignitis“ bei  AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

13. Kiti klausimai.










Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).