Įeiti
Publikuota: 2022-02-11. Atnaujinta: 2022-02-14

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


2022-02-15

14:00 val.

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei Lietuvos radijo ir televizijos centrui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: AB Lietuvos radijo ir televizijos centro atstovai.

2. Dėlleidimo verstis didmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „Jozita“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Jozita“ atstovai.

3. Dėl leidimo gaminti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „VILNIAUS VANDENYS“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-193). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „VILNIAUS VANDENYS“ atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „VILNIAUS VANDENYS“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-204). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „VILNIAUS VANDENYS“ atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno Prano Mašioto pradinei mokyklai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Kauno Prano Mašioto pradinės mokyklos atstovai.

6. Dėl leidimo gaminti elektros energiją akcinei bendrovei „LIETKABELIS“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: AB „LIETKABELIS“ atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Mažeikių vandenys“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB„Mažeikių vandenys“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Meistro kodas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: UAB „Meistro kodas“ atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „GERVITA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „GERVITA“ atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Saulės elektrinių servisas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Saulės elektrinių servisas“ atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Pirmas vėjas išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB Pirmas vėjas atstovai.

12. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Dextera NT“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Dextera NT“ atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus AB „KLAIPĖDOS MEDIENA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: AB „KLAIPĖDOS MEDIENA“ atstovai.

14. Kiti klausimai.









Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).​