Įeiti
Publikuota: 2022-02-04. Atnaujinta: 2022-02-10

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


2022-02-10

9:30 val.

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Plastic chips“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: UAB „Plastic chips“ atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Steel Bridges“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Steel Bridges“ atstovai.

3. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją METALISTAS LT UAB pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: METALISTAS LT UAB atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją AB „SKV-VALDA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: AB „SKV-VALDA“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Visorių bazė“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB„Visorių bazė“ atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Optina“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Optina“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB SOLARCHECKin išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB SOLARCHECKin atstovai.

9. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno lopšeliui-darželiui „Židinėlis“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Kauno lopšelio-darželio „Židinėlis“ atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „KG Energija“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „KG Energija“ atstovai.

11. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Alytaus rajono savivaldybės Miroslavo globos namams išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Alytaus rajono savivaldybės Miroslavo globos namų atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijai pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Mažeikių vandenys“išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Mažeikių vandenys“ atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „GRANULITA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „GRANULITA“ atstovai.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus O. T. išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: O. T.

16. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus G. E. išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Aurelija Dubokienė
Dalyvauja: G. E.

17. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl VšĮ „Nauja kvalifikacija“ energetikos objektus ir įrenginius eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. ​APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: VšĮ „Nauja kvalifikacija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB Gren Joniškis 2020 ir 2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Joniškio rajono savivaldybės administracijos, UAB Gren Joniškis atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl AB „Kauno energija“ 2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Kauno miesto savivaldybės administracijos, Kauno rajono savivaldybės administracijos, AB „Kauno energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Birštono šiluma“ 2019–2020 metų investicijų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Almas Rupšlaukis
Dalyvauja: Birštono savivaldybės administracijos, UAB „Birštono šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ šilumos kainų dedamųjų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Sandra Grinienė
Dalyvauja: Elektrėnų savivaldybės administracijos, UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Ukmergės katilinė“ šilumos gamybos kainos dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: UAB „Ukmergės katilinė“, UAB „Ukmergės šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Nemenčinės komunalininkas“ šilumos bazinės kainos dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistas Algis Bujenauskas
Dalyvauja: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos, UAB „Nemenčinės komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, priedas

8. Dėl UAB „Jurbarko vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Jurbarko rajono savivaldybės administracijos, UAB „Jurbarko vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl ginčo tarp J. Č. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

10. Dėl ginčo tarp A. B. ir uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ bei uždarosios akcinės bendrovės „Enefit“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

11. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2021 m. liepos 20 d. nutarimo Nr. O3E-851 „Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos narių pasiskirstymo kuruojamos veiklos sritimis“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisėkūros ir teisinės analizės skyriaus vyr. specialistė Brigita Stankevičienė

11. Kiti klausimai.








Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).