Įeiti
Publikuota: 2021-12-10. Atnaujinta: 2021-12-15

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2021-12-16

9:30 val.

I dalis

1. Dėl UAB „Kalvarijos komunalininkas“ išduotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-66 pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Kalvarijos savivaldybės administracijos, UAB „Kalvarijos komunalininkas“ atstovai.

2. Dėl UAB „Vilniaus vandenys“ išduotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-24 pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Vilniaus miesto savivaldybės administracijos, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos, UAB „Vilniaus vandenys“ atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei „Kauno energija“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: AB „Kauno energija“ atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „INTERSURGICAL“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo gaminti elektros energiją galiojimo panaikinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „INTERSURGICAL“ atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „VILGRA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „VILGRA“ atstovai.

6. Dėl leidimo gaminti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „Šiaulių gatvių apšvietimas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ atstovai.

7. Dėl leidimo gaminti elektros energiją V. J. išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo N. V. pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: N. V.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Archyvita“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Archyvita“ atstovai.

9. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „WURTH LIETUVA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „WURTH LIETUVA“ atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Kriaunų malūnas“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Kriaunų malūnas“ atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Kaišiadorių vandenys“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Kaišiadorių vandenys“ atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „GUMINUKAS“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „GUMINUKAS“ atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Baltijos mėsos grupės logistika“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Baltijos mėsos grupės logistika“ atstovai.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei „Kauno energija“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: AB „Kauno energija“ atstovai.

16. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Geras baldų fabrikas išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB Gero baldų fabriko atstovai.

17. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „IPRIS“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „IPRIS“ atstovai.

18. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus A. Žilinskio ir ko UAB pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: A. Žilinskio ir ko UAB atstovai.
 
19. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno lopšeliui-darželiui „Aušrinė“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: Kauno lopšelio-darželio „Aušrinė“ atstovai.

20. Dėl leidimo vykdyti nepriklausomo elektros energijos tiekimo veiklą UAB „Vilniaus elektra“ galiojimo sustabdymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „Vilniaus elektra“ atstovai.

21. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl UAB „Kaišiadorių vandenys“ 2019‒2021 metų investicijų. APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Kaišiadorių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Ignalinos vanduo“ 2020, 2021‒2023 metų investicijų (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Ignalinos rajono savivaldybės administracijos, UAB „Ignalinos vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Jurbarko vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Jurbarko rajono savivaldybės administracijos, UAB „Jurbarko vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*
*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.

4. Dėl UAB „Birštono vandentiekis“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Birštono savivaldybės administracijos, UAB „Birštono vandentiekis“, UAB „Prienų vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB Kretingos šilumos tinklų šilumos bazinės kainos ir karšto vandens kainos dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus patarėja Ramunė Zailskienė
Dalyvauja: Kretingos rajono savivaldybės administracijos, UAB Kretingos šilumos tinklų atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl AB „Simega“ investicijų derinimo, šilumos gamybos bazinės kainos (kainos dedamųjų) ir rezervinės galios užtikrinimo paslaugos kainos nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Urtė Pavydė
Dalyvauja: AB „Panevėžio energija“, AB „Simega“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Orion Global pet“ investicijų derinimo, šilumos gamybos bazinės kainos (kainos dedamųjų) ir rezervinės galios užtikrinimo paslaugos kainos nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Urtė Pavydė
Dalyvauja: UAB „Miesto energija“, UAB „Orion Global pet“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ 2021 m. bendrai derinamų investicijų elektros energetikos sektoriuje sąrašo derinimo. ATIDĖTA​​​
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Justina Malakauskaitė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas, 1 priedas, 2 priedas

9. Dėl 2020 m. rugsėjo 17 d. įvykio AB „Energijos skirstymo operatorius“ Visagino elektros tinkle priežasčių tyrimo akto patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Vilniaus teritorinio skyriaus vyr. specialistas Ramūnas Beikus
Dalyvauja: AB „Energijos skirstymo operatorius“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

10. Dėl AB „Energijos skirstymo operatorius“ energetikos įrenginių avarijos tyrimo akto patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Kauno teritorinio skyriaus patarėjas Saulius Vaitkevičius
Dalyvauja: AB „Energijos skirstymo operatorius“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

11. Dėl 2020 m. gegužės 22 d. įvykusios avarijos UAB „Orion Global pet“ Metalo g. 16, Klaipėdos mieste, tyrimo akto patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: UAB „Orion Global pet“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

12. Dėl atidėto klausimo „Dėl 2020 m. balandžio 30 d. įvykusio sutrikimo daugiabučiame name, esančiame Krantinės g. 8, Kupiškyje, tyrimo akto tvirtinimo“ svarstymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vedėjas Darius Slavickas
Dalyvauja: AB „Suskystintos dujos“ atstovai, R. B.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

13. Dėl ginčo tarp A. A. ir uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

14. Kiti klausimai.












Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu [email protected], tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu [email protected], tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).