Įeiti
Publikuota: 2021-12-06. Atnaujinta: 2021-12-10

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu) bus tęsiamas nuo 13:15 val.


​​​2021-12-10

9:30 val. (bus tęsiamas nuo 13:15 val.)​

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Oribalt Vilnius, UAB išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: Oribalt Vilnius, UAB atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „RTSE“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „RTSE“ atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „NVT“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „NVT“ atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Rivilda“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Rivilda“ atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Bidfood Lietuva“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus galiojimo panaikinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Bidfood Lietuva“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai Kelmės ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: VšĮ Kelmės ligoninės atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Luksnėnų sodai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Luksnėnų sodai“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB SOLARCHECKin išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB SOLARCHECKin atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijai pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Kalnapilio–Tauro grupė“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Kalnapilio–Tauro grupė“ atstovai.

12. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Prienų rajono savivaldybės administracijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Prienų rajono savivaldybės administracijos atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „KERISTA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „KERISTA“ atstovai.

14. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Jojuvis“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Jojuvis“ atstovai.

15. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno technologijos universitetui išdavimo (pažymos Nr. O5E-1502). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Kauno technologijos universiteto atstovai.

16. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno technologijos universitetui išdavimo (pažymos Nr. O5E-1508). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Kauno technologijos universiteto atstovai.

17. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Prienų „Žiburio“ gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Prienų „Žiburio“ gimnazijos atstovai.

18. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „LUGVITA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „LUGVITA“ atstovai.

19. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „SIRYJO LINES“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „SIRYJO LINES“ atstovai.

20. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Pakruojo šiluma“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Pakruojo šiluma“ atstovai.

21. Dėl leidimo gaminti elektros energiją viešajai įstaigai Abromiškių reabilitacijos ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės atstovai.

22. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis D. P. išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: D. P.
 
23. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Čiauškutė“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Klaipėdos lopšelio-darželio „Čiauškutė“atstovai.

24. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „FPI Baltic“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „FPI Baltic“atstovai.

25. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl AB „ORLEN Lietuva“ energetikos objektus ir įrenginius eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: AB „ORLEN Lietuva“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Skuodo šiluma“ šilumos kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistas Dominykas Beleckas
Dalyvauja: Skuodo rajono savivaldybės administracijos, UAB „Skuodo šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Žemaitijos energija“ šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Urtė Pavydė
Dalyvauja: UAB „Litesko“, UAB „Žemaitijos energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Visagino linija“ šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: UAB „Visagino energija“, UAB „Visagino linija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Biovatas“ investicijų derinimo ir šilumos gamybos bazinės kainos (kainos dedamųjų) nustatymo. ATIDĖTA​
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: UAB „Alytaus šilumos tinklai“, UAB „Biovatas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, 1 nutarimo projektas, 2 nutarimo projektas, priedas

6. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2013 m. gruodžio 27 d. nutarimo Nr. O3-759 „Dėl Vidutinės biokuro kainos nustatymo tvarkos ir sąlygų aprašo patvirtinimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Renata Bartašiūtė-Černevičė
Dalyvauja: Lietuvos nepriklausomų šilumos gamintojų asociacijos, BALTPOOL UAB atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*
*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.

7. Dėl VšĮ „Velžio komunalinis ūkis“ 2019‒2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Panevėžio rajono savivaldybės administracijos, VšĮ „Velžio komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB „Sūduvos vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Marijampolės savivaldybės administracijos, UAB „Sūduvos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*
*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.

9. Dėl UAB „Ukmergės vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Ukmergės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Ukmergės vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl UAB „Grinda“ perskaičiuotos paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugos bazinės kainos derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Vilniaus miesto savivaldybės administracijos, UAB „Grinda“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl UAB „Šakių vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. ​APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Šakių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Šakių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl 2017 m. gegužės 23 d. išduotų energetikos įrenginių techninės būklės patikrinimo pažymų Nr. 17ĮP2-181392, Nr. 17ĮP2-181396, Nr. 17ĮP2-181397 ir Nr. 17ĮP2-181400 pripažinimo netekusiomis galios. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Kauno teritorinio skyriaus patarėjas Saulius Vaitkevičius
Dalyvauja: UAB „Hidroenergija“, UAB Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuro atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Dėl AB „Energijos skirstymo operatorius“ Gudžiūnų 110/35/10 kV TP ir Šilko 110/10 kV TP rekonstravimo investicijų projektų derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Justina Malakauskaitė
Dalyvauja: AB „Energijos skirstymo operatorius“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

14. Dėl AB „Ignitis gamyba“ investicinio projekto „Elektrėnų komplekso energijos gamybos bloko Nr. 8 kapitalinis remontas“ derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Elektros skyriaus patarėjas Giedrius Blagnys
Dalyvauja: AB „Ignitis gamyba“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

15. Dėl AB „Vilniaus šilumos tinklai“ reguliuojamos veiklos pažeidimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus patarėja Jolita Jučienė
Dalyvauja: AB „Vilniaus šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

16. Dėl 2020 m. lapkričio 25 d. įvykio AB „Energijos skirstymo operatorius“ gamtinių dujų skirstymo sistemoje Panemuninkėlių k., Alytaus r. sav., tyrimo akto patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Kauno teritorinio skyriaus vyr. specialistė ​Dalė Teišerskienė
Dalyvauja: AB „Amber Grid“, AB „Energijos skirstymo operatorius“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

17. Dėl vartojimo ginčo tarp A. B. ir UAB „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

18. Dėl vartojimo ginčo tarp B. S. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

19. Dėl vartojimo ginčo tarp R. P. ir UAB „Elektrum Lietuva“ nagrinėjimo. ​APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

20. Kiti klausimai.







Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).