Įeiti
Publikuota: 2021-11-22. Atnaujinta: 2021-11-25

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2021-11-26

9:00 val.

I dalis

1. Dėl leidimo gaminti elektros energiją viešajai įstaigai Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centrui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: VšĮ Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centro atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Prie plento“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Prie plento“ atstovai.

3. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktaisuždarajai akcinei bendrovei „Saurida“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Saurida“ atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Peikko Lietuva“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Peikko Lietuva“ atstovai.

5. Dėl UAB „DOMO VERSLAS“ pakartotinai išduoto leidimo pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „DOMO VERSLAS“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Didma“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Didma“ atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei „Anykščių kvarcas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: AB„Anykščių kvarcas“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Baltic fish export“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Baltic fish export“ atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Raseinių šilumos tinklai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Raseinių šilumos tinklai“ atstovai.

10. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Lidl Lietuva“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Lidl Lietuva“ atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus J. Kerševičiaus individualiai įmonei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: J. Kerševičiaus individualios įmonės atstovai.

12. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais uždarajai akcinei bendrovei „EMSI“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „EMSI“ atstovai.

13. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „EMSI“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „EMSI“ atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Laitecha“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Laitecha“ atstovai.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „RATUVA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „RATUVA“ atstovai.

16. Dėl leidimo gaminti elektros energiją L. L. išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: L. L.

17. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus R. M. išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: R. M.

18. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Tavo saulė“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Tavo saulė“ atstovai.

19. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl UAB Kretingos šilumos tinklų 2020-2022 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Almas Rupšlaukis
Dalyvauja: Kretingos rajono savivaldybės administracijos, UAB Kretingos šilumos tinklų atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl AB „Panevėžio energija“ 2013–2020 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Kėdainių rajono savivaldybės administracijos, Kupiškio rajono savivaldybės administracijos, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos, Pasvalio rajono savivaldybės administracijos, Rokiškio rajono savivaldybės administracijos, Zarasų rajono savivaldybės administracijos, AB „Panevėžio energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Trakų energija“ šilumos kainų dedamųjų vienašališko nustatymo bei valdomo turto priežiūros ir eksploatavimo darbų plano. APSVARSTYTA​​
Pranešėjas – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistas Algis Bujenauskas
Dalyvauja: Trakų rajono savivaldybės administracijos, UAB „Trakų energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Nemenčinės komunalininkas“ 2018‒2020 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos, UAB „Nemenčinės komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Zarasų vandenys“ 2020 metų perduoto turto. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Zarasų rajono savivaldybės administracijos, UAB „Zarasų vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Klaipėdos rajono energija“ paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugos bazinės kainos derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos, UAB „Klaipėdos rajono energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Aukštaitijos vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Panevėžio miesto savivaldybės administracijos, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos, UAB „Aukštaitijos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB „Dainavos elektra“ pažeidimo pagal 2021 m. spalio 5 d. pažeidimo protokolą Nr. K3-33. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus vyresn. patarėjas Povilas Šalaševičius
Dalyvauja: UAB „Dainavos elektra“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

9. Kiti klausimai.










Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).