Įeiti
Publikuota: 2021-10-25. Atnaujinta: 2021-10-29

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​​2021-10-29

10:30 val.

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Varėnos kultūros centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: Varėnos kultūros centro atstovai.

2. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomisUAB „Viada LT“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Viada LT“ atstovai.

3. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „Alauša“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Alauša“ atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Lidl Lietuva“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Lidl Lietuva“ atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Ekoinversta“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „Revale“ pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Ekoinversta“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Hansa Flex Hidraulika“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Hansa Flex Hidraulika“ atstovai.

7. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Grafų baldai“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Grafų baldai“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Vėjo linija 1 išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB Vėjo linija 1 atstovai.

9. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Mocevičiaus firmai „Ginalas“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Mocevičiaus firmos „Ginalas“ atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Berlainių vėjas“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Berlainių vėjas“ atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Bionalis“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Bionalis“ atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „ELMORIS“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „ELMORIS“ atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei Lietuvos radijo ir televizijos centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: AB Lietuvos radijo ir televizijos centro atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Garlita“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Garlita“ atstovai.

15. Dėl UAB „BALTIC PETROLEUM“ leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „BALTIC PETROLEUM“ atstovai.

16. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl UAB „Šilutės vandenys“ 2019‒2021 metų investicijų. APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Šilutės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Šilutės vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Ukmergės vandenys“ 2020 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Simona Kulikauskienė
Dalyvauja: Ukmergės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Ukmergės vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Joniškio vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Joniškio rajono savivaldybės administracijos, UAB „Joniškio vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Literma“ centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų kainų vienašališko nustatymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų ir elektros departamento vyr. patarėjas Rimas Valungevičius
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Rokiškio rajono savivaldybės administracijos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, UAB „Literma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Varėnos dujos“ centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų kainų vienašališko nustatymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus vyr. specialistė Anna Prokopenkova
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Varėnos rajono savivaldybės administracijos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, UAB „Varėnos dujos“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*
*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.

6. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Saurida“ centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų kainų vienašališko nustatymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų skyriaus vyr. specialistas Karolis Demšė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, UAB „Saurida“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl akcinės bendrovės „Suskystintos dujos“ centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų kainų nustatymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų ir elektros departamento vyr. patarėjasRimas Valungevičius
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, AB „Suskystintos dujos“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl elektros energijos perdavimo paslaugų kainų ir jų taikymo tvarkos paskelbimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Elektros skyriaus patarėjas Radoslavas Grigelis
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, Litgrid AB atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl viešuosius interesus atitinkančių paslaugų lėšų ir kainos 2022 metams nustatymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Justina Malakauskaitė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, Litgrid AB, UAB „Baltpool“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Kiti klausimai.








Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).