Įeiti
Publikuota: 2021-10-01. Atnaujinta: 2021-10-07

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


2021-10-07

9:00 val.

I dalis

1. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UŽDARAJAI AKCINEI BENDROVEI „PLUNGĖS LAGŪNA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „PLUNGĖS LAGŪNA“ atstovai.

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Grafų baldai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Grafų baldai“ atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Naftrus“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Naftrus“ atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Techfabrikas išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB Techfabrikas atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Masevičiaus įmonei „Girios“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: Masevičiaus įmonės „Girios“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „ALGAUDRA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „ALGAUDRA“ atstovai.

7. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Viada LT“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Viada LT“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Daisena“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Daisena“ atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Gulbelės valdos“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Gulbelės valdos“ atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „SV projektai“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-1159). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „SV projektai“ atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „SV projektai“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-1161). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „SV projektai“ atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Nagoja“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Nagoja“ atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Nord Profil“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Nord Profil“ atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Utenos rajono savivaldybės administracijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Utenos rajono savivaldybės administracijos atstovai.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Liepų 64“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Liepų 64“ atstovai.

16. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „RUTINAS“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „RUTINAS“ atstovai.

17. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „STATETA VALDA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „STATETA VALDA“ atstovai.

18. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „RSD Group“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „RSD Group“ atstovai.

19. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Ekovalis“išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Ekovalis“ atstovai.

20. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Cetarium“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Cetarium“ atstovai.

21. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Klaipėdos rajono savivaldybės Gargždų ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: Klaipėdos rajono savivaldybės Gargždų ligoninės atstovai.

22. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno lopšeliui-darželiui „Giliukas“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: Kauno lopšelio-darželio „Giliukas“ atstovai.

23. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „SV projektai“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-1165), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „SV projektai“ atstovai.

24. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro atstovai.

25. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Marijampolės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai.

26. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Tauragės šilumos tinklams išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB Tauragės šilumos tinklų atstovai.

27. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Vilstoma“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Vilstoma“ atstovai.

28. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Fusis“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Fusis“ atstovai.

29. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Megaparkas“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Megaparkas“ atstovai.

30. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Valvėsta“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Valvėsta“ atstovai.

31. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Plastena“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Plastena“ atstovai.

32. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Panevėžio r. Velžio gimnazijai išdavimo (papildomas klausimas).APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Panevėžio r. Velžio gimnazijos atstovai.

33. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai Alytaus sporto ir rekreacijos centrui išdavimo ir išduoto leidimo Nr. L-3548 pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Alytaus sporto ir rekreacijos centro atstovai.

34. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2021 m. rugsėjo 10 d. nutarimo Nr. O3E-1112 „Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Veroneta“ išdavimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Veroneta“ atstovai.

35. Dėl leidimo gaminti elektros energiją N. V. išdavimo ir išduoto leidimo gaminti elektros energiją ūkininkui B. J. pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: N. V.

36. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl UAB „Tuvlita“ energetikos darbuotojų sertifikavimo įstaigos energetikos darbuotojų sertifikavimo schemos derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: UAB „Tuvlita“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Visagino energija“ karšto vandens kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Sandra Grinienė
Dalyvauja: Visagino savivaldybės administracijos, UAB „Visagino energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Anykščių šiluma“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo ir karšto vandens kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Laura Sinkevičienė
Dalyvauja: Anykščių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Anykščių šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB Kretingos šilumos tinklų šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo ir karšto vandens kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Erikas Švabauskas
Dalyvauja: Kretingos rajono savivaldybės administracijos, UAB Kretingos šilumos tinklų atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl AB „Energijos skirstymo operatorius“ elektros energijos persiuntimo paslaugos teikimo nepriklausomam tiekėjui sutarties standartinių sąlygų derinimo (papildomas klausimas). ​​APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Inesa Zubovienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos energetikos instituto, Lietuvos elektros energetikos asociacijos, Lietuvos nepriklausomų elektros tiekėjų asociacijos, AB „Achema“, AB „Akmenės cementas“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, AB „INTER RAO Lietuva“, AB „ORLEN Lietuva“, AB „Panevėžio energija“, AB „Vilniaus šilumos tinklai“, Flamingo Energy, UAB, Litenergy, UAB, MB „Birštono elektra“, R. Strigūno įmonės „DASMA“, UAB „Abotis“, UAB „Aiveks“, UAB „Alksniškių energija“, UAB „Amika LT“, UAB „Arontera“, UAB „Axton Commodities“, UAB „Berlainių vėjas“, UAB „Biometana“, UAB „Boltesa“, UAB „CITRUS alba“, UAB „Dainavos elektra“, UAB „Darnus ūkis“, UAB „DASMA“ ir partnerių, UAB „Deimgvida“, UAB „Denvola“, UAB „Dirbtinis pluoštas“, UAB „DOMIMAKS“, UAB „DP ACETATE“, UAB „EGTO ENERGIJA“, UAB „Elektrum Lietuva“, UAB „ELENER“, UAB „Elenger“, UAB „Enefit“, UAB „Energidas“ , UAB „Energijos kodas“, UAB „Energijos prekyba“, UAB „Energijos sistemų servisas“, UAB „Energijos tiekimo centras“, UAB „Energobalt“, UAB „Energridas“, UAB „Fortis Energy“, UAB „Gintaro energija“, UAB „Green Genius“, UAB „Grunis“, UAB „Ignitis“, UAB „Imlitex“, UAB „Inregnum“, UAB „Inservis“, UAB „KARDOS“, UAB „Kauno termofikacijos elektrinė“, UAB „Kodiani elektros tiekimas“, UAB „Lacerum“, UAB „Marisa“, UAB „Metaloidas“, UAB „Nominus“, UAB „One Energy“, UAB „Perlas Energija“, UAB „Prekybos namai Giro“, UAB „Regron“, UAB „Relektra“, UAB „Renerga“, UAB „Scener“, UAB „Serveka energy“, UAB „SOLAS ENERGY“, UAB „Solis Navitas“, UAB „ST energija“, UAB „Vaizga“, UAB „Vakarų techninė tarnyba“, UAB „Vikonda grupė“, UAB „VILIMONTA“, UAB „Vilniaus elektra“, UAB „Vilniaus energija“, UAB „Vitenda“, VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl sankcijos skyrimo UAB „Enerty“ už Lietuvos Respublikos energijos vartojimo efektyvumo didinimo įstatymo pažeidimus. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisėkūros ir teisinės analizės skyriaus vyresn. specialistė Kamilė Trifanovaitė
Dalyvauja: UAB „Enerty“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

7. Dėl UAB „Alytaus šilumos tinklai“ pažeidimo pagal 2021 m. rugpjūčio 3 d. pažeidimo protokolą Nr. K3-18. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus patarėja Simona Gavorskaitė
Dalyvauja: UAB „Alytaus šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

8. Dėl UAB „Nemenčinės komunalininkas“ pažeidimo pagal 2021 m. rugpjūčio 3 d. pažeidimo protokolą Nr. K3-15. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus patarėja Simona Gavorskaitė
Dalyvauja: UAB „Nemenčinės komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

9. Dėl UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ pažeidimo pagal 2021 m. rugpjūčio 3 d. pažeidimo protokolą Nr. K3-17. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus patarėja Simona Gavorskaitė
Dalyvauja: UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

10. Dėl UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ pažeidimo pagal 2021 m. liepos 22 d. pažeidimo protokolą Nr. K3-13. APSVARSTYTA​​
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus vyresn. patarėjas Povilas Šalaševičius
Dalyvauja: UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

11. Dėl UAB „Širvintų vandenys“ pažeidimo pagal 2021 m. liepos 22 d. pažeidimo protokolą Nr. K3-11. APSVARSTYTA​​
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus vyresn. patarėjas Povilas Šalaševičius
Dalyvauja: UAB „Širvintų vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

12. Dėl UAB „Lazdijų vanduo“ pažeidimo pagal 2021 m. liepos 22 d. pažeidimo protokolą Nr. K3-14. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus vyresn. patarėjas Povilas Šalaševičius
Dalyvauja: UAB „Lazdijų vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

13. Dėl SĮ „Simno komunalininkas“ pažeidimo pagal 2021 m. liepos 22 d. pažeidimo protokolą Nr. K3-10. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus vyresn. patarėjas Povilas Šalaševičius
Dalyvauja: SĮ „Simno komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

14. Kiti klausimai.










​Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).