Įeiti
Publikuota: 2021-09-17. Atnaujinta: 2021-09-23

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​​​2021-09-23

9:30 val.

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „RDB“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „RDB“ atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „SANITEX“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-1084). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „SANITEX“ atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „SAKUONA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „SAKUONA“ atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijai išdavimo (pažymos Nr. O5E-1089). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijai išdavimo (pažymos Nr. O5E-1090). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Masevičiaus įmonei „Girios“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Masevičiaus įmonės „Girios“ atstovai.

7. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Gabera“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Gabera“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei „Žemaitijos pienas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: AB „Žemaitijos pienas“ atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus R. D. išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: R. D.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus P. B. išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: P. B.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „SK IMPEKS MEDICINOS DIAGNOSTIKOS CENTRAS“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „SK IMPEKS MEDICINOS DIAGNOSTIKOS CENTRAS“ atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus žemės ūkio kooperatyvui „Šiaurės aruodai“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: ŽŪK „Šiaurės aruodai“ atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Duomenų logistikos centras išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB Duomenų logistikos centras atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „EDJUSTA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „EDJUSTA“ atstovai.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „SANITEX“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-1104), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „SANITEX“ atstovai.

16. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Panevėžio r. Ramygalos gimnazijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos atstovai.

17. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „MYLIDA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „MYLIDA“ atstovai.

18. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Patikima linija“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Patikima linija“ atstovai.

19. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „LEOVIRA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „LEOVIRA“ atstovai.

20. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „SANITEX“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-1109), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „SANITEX“ atstovai.

21. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomisUAB „Viada LT“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Viada LT“ atstovai.

22. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2021 m. rugsėjo 10 d. nutarimo Nr. O3E-1114 „Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai Utenos verslo informacijos centrui išdavimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: VšĮ Utenos verslo informacijos centro atstovai.

23. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro energetikos objektus, įrenginius įrengiančių ir (ar) eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl AB „Kauno energija“ 2017–2019, 2022 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Jurbarko rajono savivaldybės administracijos, Kauno miesto savivaldybės administracijos, AB „Kauno energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Sūduvos vandenys“ 2019–2022 metų investicijų. APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Simona Kulikauskienė
Dalyvauja: Marijampolės savivaldybės administracijos, UAB „Sūduvos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Mažeikių vandenys“ 2019–2020 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Mažeikių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Mažeikių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Rokiškio vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Rokiškio rajono savivaldybės administracijos, UAB „Rokiškio vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Ukmergės šiluma“ 2021 metų I pusmečio išplėstinio finansinio pajėgumo įvertinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Ekonominės analizės skyriaus vyr. specialistė Aušra Everlingienė
Dalyvauja: Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Ukmergės šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, el. dokumentas*
​*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.

7. Dėl ginčo tarp V. D. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
​Posėdžio medžiaga neskelbiama.

8. Dėl vartojimo ginčo tarp T. P. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ bei uždarosios akcinės bendrovės „Elektrum Lietuva“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

9. Dėl ginčo tarp Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ bei uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

10. Dėl ginčo tarp uždarosios akcinės bendrovės „KT valda“ ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

11. Dėl vartojimo ginčo tarp V. A. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). ​APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

12. Kiti klausimai.












​Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).