Įeiti
Publikuota: 2021-08-13. Atnaujinta: 2021-08-18

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2021-08-19

10:30 val.

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Rivauta“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Rivauta“ atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai Kupiškio rajono savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centrui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Kupiškio rajono savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centro atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Marijampolės sporto centrui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Marijampolės sporto centro atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Marijampolės Sūduvos gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: Marijampolės Sūduvos gimnazijos atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai „Marijampolės telekinas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: VšĮ „Marijampolės telekinas“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „ENTAFARMA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „ENTAFARMA“ atstovai.

7. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Tala LT“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Tala LT“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „KG Energija“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „KG Energija“ atstovai.

9. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Bauwerk Group Lietuva išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB Bauwerk Group Lietuva atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Vilkaviškio Švč. M. Marijos Apsilankymo parapijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: Vilkaviškio Švč. M. Marijos Apsilankymo parapijos atstovai.

11. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno technikos profesinio mokymo centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Kauno technikos profesinio mokymo centro atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Farmers Circle UAB išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Farmers Circle UAB atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Saulės vėjo energija“ galiojimo pratęsimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Saulės vėjo energija“ atstovai.

14. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Okseta“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „Okseta“ atstovai.

15. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais UAB „Gasgera“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Gasgera“ atstovai.

16. Kiti klausimai.


II dalis

1. Dėl AB „Ignitis gamyba“ 2021 metų investicijų sąrašo derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Julija Guntulienė
Dalyvauja: AB „Ignitis gamyba“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

2. Dėl UAB „Litesko“ filialo „Marijampolės šiluma“ 2019–2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus patarėjas Mindaugas Bernotas
Dalyvauja: Marijampolės savivaldybės administracijos, UAB „Litesko“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Jonavos šilumos tinklai“ 2019−2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Jonavos rajono savivaldybės administracijos, UAB „Jonavos šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Ekoresursai“ šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: AB „Kauno energija“, UAB „Ekoresursai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Energijos parkas“ šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: AB „Šiaulių energija“, UAB „Energijos parkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl AB „GRIGEO“ investicijų derinimo ir šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: AB „GRIGEO“, AB „Vilniaus šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl įspėjimo UAB „Berlainių vėjas“ dėl leidimo gaminti elektros energiją galiojimo sustabdymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Berlainių vėjas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

8. Kiti klausimai.






Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistę Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).