Įeiti
Publikuota: 2021.07.09. Atnaujinta: 2021.07.15

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2021-07-15

10:00 val.

I dalis

1. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Saulės elektrinių servisas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Saulės elektrinių servisas“ atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „MERKYS“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „MERKYS“ atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centrui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „PAKMARKAS“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo galiojimo panaikinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „PAKMARKAS“ atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Samsonas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-749). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Samsonas“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Samsonas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-773). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Samsonas“ atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Šilutės pirmajai gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Šilutės pirmosios gimnazijos atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Alytaus „Vilties“ mokyklai-darželiui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Alytaus „Vilties“ mokyklos-darželio atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Pasvalio Lėvens pagrindinei mokyklai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Domus centras“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Domus centras“ atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Vigrima“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Vigrima“ atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Alytaus Dzūkijos mokyklai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Alytaus Dzūkijos mokyklos atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Ukmergės šiluma“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Ukmergės šiluma“ atstovai.

14. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2021 m. liepos 2 d. nutarimo Nr. O3E-774 „Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Julisa“ išdavimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Julisa“ atstovai.

15. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „AROTENA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „AROTENA“ atstovai.

16. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2021 m. birželio 21 d. leidimo Nr. L-4640 pakeitimo ir 2020 m. balandžio 16 d. leidimo Nr. L-3959 panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB Solarbank atstovai.

17. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl MB „Mokymų energija“ energetikos objektus ir įrenginius eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: MB „Mokymų energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „SDG“ inžinerijos departamento energetikos darbuotojų sertifikavimo schemos derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: UAB „SDG“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Tvarkyba“ 2020–2022 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vedėja Indrė Musvicienė
Dalyvauja: Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos, UAB „Tvarkyba“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Kalvarijos komunalininkas“ 2019‒2024 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Kalvarijos savivaldybės administracijos, UAB „Kalvarijos komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Šakių vandenys“ 2016‒2018, 2019‒2021 metų investicijų (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Šakių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Šakių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Neringos vanduo“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Neringos savivaldybės administracijos, UAB „Neringos vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Ukmergės šiluma“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Laura Sinkevičienė
Dalyvauja: Ukmergės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Ukmergės šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB „Šilalės šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų nustatymo bei valdomo turto priežiūros ir eksploatavimo darbų plano. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistė Tatjana Žilinska
Dalyvauja: Šilalės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Šilalės šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl UAB Tauragės šilumos tinklų šilumos bazinės kainos ir karšto vandens kainos dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistas Algis Bujenauskas
Dalyvauja: Tauragės rajono savivaldybės administracijos, UAB Tauragės šilumos tinklų atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų vienašališko nustatymo bei valdomo turto priežiūros ir eksploatavimo darbų plano. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus patarėja Ramunė Zailskienė
Dalyvauja: Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos, UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Kiti klausimai.









Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).