Įeiti
Publikuota: 2021-06-11. Atnaujinta: 2021-06-17

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2021-06-17

10:30 val.

I dalis

1. Dėl leidimo gaminti elektros energiją PAKA, UAB išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: PAKA, UAB atstovai.

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Viliaus Gaigalaičio globos namams pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Viliaus Gaigalaičio globos namų atstovai.

3. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Viešajai įstaigai Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: VšĮ Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninės atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Viešajai įstaigai Kaišiadorių ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: VšĮ Kaišiadorių ligoninės atstovai.

6. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Viešajai įstaigai Varėnos ligoninei išdavimo (pažymos Nr. O5E-662). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: VšĮ Varėnos ligoninės atstovai.

7. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Viešajai įstaigai Varėnos ligoninei išdavimo (pažymos Nr. O5E-663). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: VšĮ Varėnos ligoninės atstovai.

8. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Kretingos šilumos tinklams išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB Kretingos šilumos tinklų atstovai.

9. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Vaitupė“ išdavimo ir išduoto leidimo UAB „Vaizga“ pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Vaitupė“ atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Herantas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-643). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Herantas“ atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Herantas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-668). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Herantas“ atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Univesa“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Univesa“ atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazijos atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Elameta“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Elameta“ atstovai.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Pro colore“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Pro colore“ atstovai.

16. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Kino studijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB Kino studijos atstovai.

17. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Molenda“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Molenda“ atstovai.

18. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Plastara“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Plastara“ atstovai.

19. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Daturė“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Daturė“ atstovai.

20. Dėl leidimo gaminti elektros energiją V. B. išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: V. B.

21. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis biudžetinei įstaigai „Paslaugos Neringai“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: BĮ „Paslaugos Neringai“ atstovai.

22. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Grainmore“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Grainmore“ atstovai.

23. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: VšĮ Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centro atstovai.

24. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Vėtrija“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Vėtrija“ atstovai.

25. Dėl UAB Solarbank leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB Solarbank atstovai.

26. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro energetikos objektus ir įrenginius eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. rugpjūčio 7 d. nutarimo Nr. O3E-699 „Dėl Asmenų prašymų leisti veikti bandomojoje energetikos inovacijų aplinkoje pateikimo ir nagrinėjimo bei veiklos bandomojoje energetikos inovacijų aplinkoje vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos ir vandens departamento direktorė Rasa Valatkevičienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, AB „Amber Grid“, AB „Litgrid“, AB „Vilniaus šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo metodikos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vedėja Indrė Musvicienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Dzūkijos vandenys“ 2017‒2019, 2020‒2022 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Alytaus miesto savivaldybės administracijos, UAB „Dzūkijos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Jurbarko vandenys“ 2021‒2025 metų investicijų (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Jurbarko rajono savivaldybės administracijos, UAB „Jurbarko vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl Alytaus rajono savivaldybės įmonės „Simno komunalininkas“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Alytaus rajono savivaldybės administracijos, SĮ „Simno komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Skuodo šiluma“ 2020 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Almas Rupšlaukis
Dalyvauja: Skuodo rajono savivaldybės administracijos, UAB „Skuodo šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB „Ukmergės šiluma“ 2018–2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Ukmergės savivaldybės administracijos, UAB „Ukmergės šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl UAB „Šilutės šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vedėjas Aivaras Ciesiūnas
Dalyvauja: Šilutės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Šilutės šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl AB „Lifosa“ šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: AB „Lifosa“, AB „Panevėžio energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl AB „Prienų šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų nustatymo bei valdomo turto priežiūros ir eksploatavimo darbų plano. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistė Tatjana Žilinska
Dalyvauja: Prienų rajono savivaldybės administracijos, AB „Prienų šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl Balterma ir ko, UAB šilumos kainų dedamųjų vienašališko nustatymo bei valdomo turto priežiūros ir eksploatavimo darbų plano. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistas Dominykas Beleckas
Dalyvauja: Vilniaus miesto savivaldybės administracijos, Balterma ir ko, UAB atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Dėl atsisakymo pakeisti UAB „Partneris statybose“ leidimą verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Partneris statybose“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

14. Dėl atsisakymo pakeisti uždarosios akcinės bendrovės „Gilanda“ leidimą verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Gilanda“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

15. Dėl UAB „Jetgas“ Lietuvos Respublikos energijos vartojimo efektyvumo didinimo įstatymo nevykdymo ir pažeidimo nagrinėjimo komisijos išvados patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Koordinavimo ir analizės skyriaus patarėja Birutė Iveta Jagminienė
Dalyvauja: UAB „Jetgas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

16. Dėl UAB „Pakruojo šiluma“ Lietuvos Respublikos energijos vartojimo efektyvumo didinimo įstatymo nevykdymo ir pažeidimo nagrinėjimo komisijos išvados patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Koordinavimo ir analizės skyriaus patarėja Birutė Iveta Jagminienė
Dalyvauja: UAB „Pakruojo šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

17. Dėl UAB „Fortis energy“ Lietuvos Respublikos energijos vartojimo efektyvumo didinimo įstatymo nevykdymo ir pažeidimo nagrinėjimo komisijos išvados patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Koordinavimo ir analizės skyriaus patarėja Birutė Iveta Jagminienė
Dalyvauja: UAB „Fortis energy“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

18. Kiti klausimai.













Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).