Įeiti
Publikuota: 2021.04.16. Atnaujinta: 2021.04.22

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2021-04-22

10:30 val.

I dalis

1. Dėl VšĮ „Antazavės vanduo“ išduotos geriamojo vandens tiekimo veiklos licencijos Nr. L7-GVT-03 galiojimo panaikinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Zarasų rajono savivaldybės, VšĮ „Antazavės vanduo“, UAB „Zarasų vandenys“ atstovai.

2. Dėl UAB „Zarasų vandenys“ išduotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-11 pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Zarasų rajono savivaldybės, UAB „Zarasų vandenys“ atstovai.

3. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2004 m. vasario 12 d. nutarimu Nr. O3-19 „Dėl šilumos tiekimo licencijos uždarajai akcinei bendrovei „Pakruojo šiluma“ išduotos energetikos veiklos licencijos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Oksana Statkevič
Dalyvauja: Pakruojo rajono savivaldybės, UAB „Pakruojo šiluma“ atstovai.

4. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais uždarajai akcinei bendrovei „Jozita“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Jozita“ atstovai.

5. Dėl leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais UAB „Jungent Lietuva“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Jungent Lietuva“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Lietuvos bankui išdavimo (pažymos Nr. O5E-461). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: Lietuvos banko atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „ETRANSA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „ETRANSA“ atstovai.

8. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Vėjų technologijų parkui išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „Area energy“ pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-465). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB Vėjų technologijų parko atstovai.

9. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Vėjų technologijų parkui išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „Area energy“ pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-466). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB Vėjų technologijų parko atstovai.

10. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos atstovai.

11. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Labdaros ir paramos fondui Širvintų parapijos globos namams išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Labdaros ir paramos fondo Širvintų parapijos globos namų atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Lietuvos bankui išdavimo (pažymos Nr. O5E-463). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Lietuvos banko atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centrui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Fudeksa“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Fudeksa“ atstovai.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus MB „AUG Rent“išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: MB „AUG Rent“ atstovai.

16. Dėl leidimo gaminti elektros energiją AB „Ignitis gamyba“ patikslinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: AB „Ignitis gamyba“ atstovai.

17. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl asmens, atsakingo už pramonės objektų šilumos ūkį, mokymo programos derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: UAB „SDG“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Foksita“ šilumos gamybos kainos dedamųjų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Inesa Zubovienė
Dalyvauja: AB „Kauno energija“, UAB „Foksita“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Lazdijų šiluma“ 2020 ir 2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Lazdijų rajono savivaldybės administracijos, UAB „Lazdijų šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Šilutės šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Oksana Statkevič
Dalyvauja: Šilutės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Šilutės šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Palangos šilumos tinklai“ karšto vandens kainos dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Laura Sinkevičienė
Dalyvauja: Palangos miesto savivaldybės administracijos, UAB „Palangos šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Palangos šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Laura Sinkevičienė
Dalyvauja: Palangos miesto savivaldybės administracijos, UAB „Palangos šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Akmenės energija“ šilumos kainų dedamųjų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vedėjas Aivaras Ciesiūnas
Dalyvauja: Akmenės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Akmenės energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB „Eišiškių komunalinis ūkis“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos, UAB „Eišiškių komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl UAB „Vilniaus vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos, UAB „Vilniaus vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl UAB „Visagino būstas“ paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugos bazinės kainos derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Visagino savivaldybės administracijos, UAB „Visagino būstas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl AB „Energijos skirstymo operatorius“ įpareigojimo grąžinti nuo 2013 m. sausio 1 d. iki 2019 m. rugsėjo 30 d. nepagrįstai gautus vartotojų mokėjimus už II elektros energijos tiekimo patikimumo kategorijos paslaugą. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Elektros skyriaus patarėjas Giedrius Blagnys
Dalyvauja: AB „Energijos skirstymo operatorius“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl Elektros energijos perdavimo paslaugų kainų ir jų taikymo tvarkos pakeitimo paskelbimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Elektros skyriaus patarėjas Radoslavas Grigelis
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Trišalės tarybos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, LITGRID AB atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Dėl vartojimo ginčo tarp E. P., A. P., A. Š. ir akcinės bendrovės „Klaipėdos energija“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

14. Kiti klausimai.








Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).