Įeiti
Publikuota: 2020.11.13. Atnaujinta: 2020.11.19

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2020-11-19

14:00 val.

I dalis

1. Dėl geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Aknystos socialinės globos namams išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Anykščių rajono savivaldybės, Aknystos socialinės globos namų atstovai.

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Kauno kogeneracinei jėgainei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB Kauno kogeneracinės jėgainės atstovai.

3. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „SCANDYE“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „SCANDYE“ atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Žemaitijos nacionalinio parko direkcijai išdavimo.APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Green Genius Saulės Parkai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Green Genius Saulės Parkai“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Agnetė“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Agnetė“ atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus AB „BLRT Grupp Invest“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: AB „BLRT Grupp Invest“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai Abromiškių reabilitacijos ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: VĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Ylakių paukštynui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB Ylakių paukštyno atstovai.

10. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Jovaida“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Jovaida“ atstovai.

11. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis G. Leskausko personalinei įmonei pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: G. Leskausko personalinės įmonės atstovai.

12. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis R. Rupšio įmonei pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: R. Rupšio įmonės atstovai.

13. Dėl leidimų verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „SKULAS“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „SKULAS“ atstovai.

14. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „Saurida“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Saurida“ atstovai.

15. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais uždarajai akcinei bendrovei „Saurida“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Saurida“ atstovai.

16. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. spalio 29 d. nutarimo Nr. O3E-1038 „Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis MB „Orijos dvaras“ pakeitimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: MB „Orijos dvaras“ atstovai.

17. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Tauragės kultūros centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Tauragės kultūros centro atstovai.

18. Dėl leidimo gaminti elektros energiją AB „Klaipėdos energija“ Nr. 23 galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: AB „Klaipėdos energija“ atstovai.

19. Dėl leidimų verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais UAB „Baltic Petroleum“ pakeitimo (pažymos Nr.O5E-1032), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Baltic Petroleum“ atstovai.

20. Dėl leidimų verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais UAB „Baltic Petroleum“ pakeitimo (pažymos Nr.O5E-1038), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Baltic Petroleum“ atstovai.

21. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „Šilutės agrochemija“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Šilutės agrochemija“atstovai.

22. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „PAJŪRIS-JŪRA“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „PAJŪRIS-JŪRA“ atstovai.

23. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis Raseinių vartotojų kooperatyvui „Dubysa“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Raseinių vartotojų kooperatyvo „Dubysa“ atstovai.

24. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „Gelvybė“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Gelvybė“ atstovai.

25. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB DUJŲ BALIONŲ PILDYMO CENTRUI pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB DUJŲ BALIONŲ PILDYMO CENTRO atstovai.

26. Dėl leidimų verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Regusa“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Regusa“ atstovai.

27. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomisUAB „Šilutės agrotechnika“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Šilutės agrotechnika“ atstovai.

28. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomisA. Zuokienės individualiai įmonei pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: A. Zuokienės individualios įmonės atstovai.

29. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Ekolignum“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Ekolignum“ atstovai.

30. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl MB „Mokymų energija“ energetikos objektus ir įrenginius eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: MB „Mokymų energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB Kretingos šilumos tinklų 2019 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Kretingos rajono savivaldybės, UAB Kretingos šilumos tinklų atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Litesko“ filialo „Kelmės šiluma“ 2020 ir 2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Kelmės rajono savivaldybės, UAB „Litesko“ filialo „Kelmės šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Nemėžio komunalininkas“ 2011–2019 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Vilniaus rajono savivaldybės, UAB „Nemėžio komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Jonavos šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Laura Sinkevičienė
Dalyvauja: Jonavos rajono savivaldybės, UAB „Jonavos šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Nemėžio komunalininkas“ šilumos bazinės kainos dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistė Tatjana Žilinska
Dalyvauja: Vilniaus rajono savivaldybės, UAB „Nemėžio komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Telšių vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Telšių rajono savivaldybės, UAB „Telšių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2019 m. balandžio 1 d. nutarimo Nr. O3E-93 „Dėl Šilumos tiekėjų, nepriklausomų šilumos gamintojų, geriamojo vandens tiekėjų ir nuotekų tvarkytojų, paviršinių nuotekų tvarkytojų investicijų vertinimo ir derinimo Valstybinėje energetikos reguliavimo taryboje tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos, AB „Klaipėdos energija“, AB „Panevėžio energija“, UAB „Šiaulių vandenys“, UAB „Vilniaus vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl atsisakymo išduoti UAB „Property Development & Investment“ leidimą gaminti elektros energiją. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Property Development & Investment“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl tranzitinio gabenimo sąlygų, taikomų energijos mainams, ir finansinių atsiskaitymų, kuriuos lemia bendras einamosios paros prekybos rinkų susiejimas, vykdomas visose Europos prekybos zonose pagal koordinuotą visų Europos reguliavimo institucijų susitarimą, sudarytą remiantis 2015 m. liepos 24 d. išleisto 2015/1222 Komisijos reglamento (ES) 68 straipsnio 6 dalimi, nustatančiu pralaidumo paskirstymo ir perkrovos valdymo gaires, patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Rinkos plėtros ir stebėsenos skyriaus vyr. specialistas Einius Lukšys
Dalyvauja: AB „Litgrid“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl biodujų supirkimo į gamtinių dujų sistemas tarifų galiojimo pratęsimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų skyriaus vyr. specialistas Justas Valaitis
Dalyvauja: Energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Atsinaujinančios energijos gamintojų asociacijos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, Lietuvos biodujų asociacijos, Lietuvos biomasės energetikos asociacijos „Litbioma“, Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos, AB agrofirmos „Josvainiai“, AB „Amber Grid“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, UAB „Fortum Heat Lietuva“, UAB „Intergas“, UAB „SG dujos“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ gamtinių dujų skirstymo kainų 2021 metams tvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja Lina Karpavičiūtė
Dalyvauja: Energetikos ministerijos, Finansų ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Fortum Heat Lietuva“ gamtinių dujų skirstymo veiklos pajamų viršutinės ribos 2021 metams koregavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų skyriaus vyr. specialistas Karolis Demšė
Dalyvauja: Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, UAB „Fortum Heat Lietuva“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

14. Dėl UAB „Intergas“ planinio patikrinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja Eglė Paipolienė
Dalyvauja: UAB „Intergas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

15. Dėl UAB „Orion Global Pet“ reguliuojamos veiklos pažeidimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus vyr. specialistė Jolita Kliorytė
Dalyvauja: UAB „Orion Global Pet“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

16. Dėl vartojimo ginčo tarp V. K. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

17. Dėl vartojimo ginčo tarp A. S. ir uždarosios akcinės bendrovės „Saurida“ nagrinėjimo. NESVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Sigita Kuzmickienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

18. Kiti klausimai.






Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).