Įeiti
Publikuota: 2020.11.06. Atnaujinta: 2020.11.11

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2020-11-12

10:00 val.

I dalis

1. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Biometana“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Biometana“ atstovai.

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „Jonavos šilumos tinklai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Jonavos šilumos tinklai“ atstovai.

3. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „GLASS LT“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „GLASS LT“ atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją akcinei bendrovei „Požeminiai darbai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: AB „Požeminiai darbai“ atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Poliprofile“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-973). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Poliprofile“ atstovai.

6. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Poliprofile“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-978). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Poliprofile“ atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus bendrai Lietuvos ir Latvijos įmonei uždarajai akcinei bendrovei „DANVITA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „DANVITA“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Saulės elektrinių servisas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Saulės elektrinių servisas“ atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Vilniaus vandenys“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Vilniaus vandenys“ atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Green Genius Saulės Parkai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Green Genius Saulės Parkai“ atstovai.

11. Dėl leidimo verstis didmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „URBAN OAK“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „URBAN OAK“ atstovai.

12. Dėl leidimų verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Gulbelė“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Gulbelė“ atstovai.

13. Dėl leidimų verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais UAB „Baltic Petroleum“ pakeitimo (pažymos Nr. O5E-980). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Baltic Petroleum“ atstovai.

14. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis A. K. pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: A. K.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei Lietuvos radijo ir televizijos centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: AB Lietuvos radijo ir televizijos centro atstovai.

16. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „NT slėnis“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „NT slėnis“ atstovai.

17. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Plastena“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Plastena“ atstovai.

18. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „XXT“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „XXT“ atstovai.

19. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Tauragės „Aušros“ progimnazijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Tauragės „Aušros“ progimnazijos atstovai.

20. Dėl leidimų verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais UAB „Baltic Petroleum“ pakeitimo (pažymos Nr. O5E-994), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Baltic Petroleum“ atstovai.

21. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Ylakių paukštynui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB Ylakių paukštyno atstovai.

22. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl UAB „Litesko“ filialo „Marijampolės šiluma“ 2019–2020 metų investicijos. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus patarėjas Mindaugas Bernotas
Dalyvauja: Marijampolės savivaldybės, UAB „Litesko“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl AB „Panevėžio energija“ šilumos kainų dedamųjų bei valdomo turto priežiūros ir eksploatavimo darbų plano. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus patarėja Ramunė Zailskienė
Dalyvauja: AB „Panevėžio energija“, Kėdainių rajono savivaldybės, Kupiškio rajono savivaldybės, Panevėžio miesto savivaldybės, Pasvalio rajono savivaldybės, Rokiškio rajono savivaldybės, Zarasų rajono savivaldybės atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ 2017–2019 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Simona Kulikauskienė
Dalyvauja: Rietavo savivaldybės, UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Akmenės vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Akmenės rajono savivaldybės, UAB „Akmenės vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Varėnos vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Varėnos rajono savivaldybės, UAB „Varėnos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Utenos vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Utenos rajono savivaldybės, UAB „Utenos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Elektrėnų savivaldybės, UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl Reguliavimo apskaitos sistemos patikros techninės užduoties patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Tarybos administracijos direktorius Dalius Krinickas
Dalyvauja: Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos, Lietuvos auditorių rūmų, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos, AB „Amber Grid“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, AB „Klaipėdos nafta“, AB „Vilniaus šilumos tinklai“, UAB „Joniškio vandenys“, UAB „Ignitis“, UAB „Litesko“, UAB „Šiaulių vandenys“, UAB „Vilniaus vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. spalio 16 d. nutarimo Nr. O3E-991 „Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Dainavos elektra“ skirstymo paslaugos vidutinės ir žemos įtampos tinklais kainų viršutinių ribų 2021 metams perskaičiavimo“ klaidos ištaisymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Justina Malakauskaitė
Dalyvauja: Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Trišalės tarybos, UAB „Dainavos elektra“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Dainavos elektra“ elektros energijos persiuntimo paslaugos kainų ir jų taikymo tvarkos 2021 metams paskelbimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Justina Malakauskaitė
Dalyvauja: Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Trišalės tarybos, UAB „Dainavos elektra“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl akcinės bendrovės „Akmenės cementas“ 2021 metų elektros energijos persiuntimo paslaugos kainų ir tarifų bei jų taikymo tvarkos paskelbimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Elektros skyriaus vyr. specialistas Ernestas Braževičius
Dalyvauja: Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, AB „Akmenės cementas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl akcinės bendrovės „Klaipėdos nafta“ suskystintų gamtinių dujų pakartotinio dujinimo veiklos pajamų viršutinės ribos 2021 metams koregavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja Eglė Paipolienė
Dalyvauja: Energetikos ministerijos, AB „Achema“, AB „Klaipėdos nafta“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

13. Dėl 2020 m. balandžio 30 d. įvykusio sutrikimo daugiabučiame name, esančiame Krantinės g. 8, Kupiškyje, tyrimo akto tvirtinimo (papildomas klausimas). ATIDĖTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vedėjas Darius Slavickas
Dalyvauja: AB „Suskystintos dujos“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

14. Dėl vartojimo ginčo tarp N. Č. ir UAB „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

15. Kiti klausimai.








Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).