Įeiti
Publikuota: 2020.10.09. Atnaujinta: 2020.10.14

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2020-10-15

9:30 val.

I dalis

1. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno technologijos universitetui pakeitimo (pažymos Nr. O5E-797). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Kauno technologijos universiteto atstovai.

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno technologijos universitetui pakeitimo (pažymos Nr. O5E-809). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Kauno technologijos universiteto atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „SKYDMEDIS“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „SKYDMEDIS“ atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Granulita“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Granulita“ atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją GALIO GROUP, UAB išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: GALIO GROUP, UAB atstovai.

6. Dėl leidimo gaminti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „Medarvitas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Medarvitas“ atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Relektra“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Relektra“ atstovai.

8. Dėl UAB „Egrupė“ leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus pakeitimo ir anksčiau išduoto leidimo pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Egrupė“ atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Benko servisas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Benko servisas“ atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus labdaros ir paramos fondui Vilniaus lenkų kultūros namams išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Labdaros ir paramos fondo Vilniaus lenkų kultūros namų atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Alytaus Jotvingių gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Alytaus Jotvingių gimnazijos atstovai.

12. Dėl leidimo gaminti elektros energiją viešajai įstaigai Mykolo Marcinkevičiaus ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Viešosios įstaigos Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės atstovai.

13. Dėl leidimo gaminti elektros energiją akcinei bendrovei „Šiaulių energija“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: AB „Šiaulių energija“ atstovai.

14. Dėl leidimo gaminti elektros energiją akcinei bendrovei „PANEVĖŽIO STATYBOS TRESTAS“ pakeitimo ir anksčiau išduoto leidimo pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: AB „PANEVĖŽIO STATYBOS TRESTAS“ atstovai.

15. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Pauliukų žemės ūkio bendrovei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: Pauliukų žemės ūkio bendrovės atstovai.

16. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Vairenta“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Vairenta“ atstovai.

17. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Poliprofile“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-818). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Poliprofile“ atstovai.

18. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus VATAX, UAB išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: VATAX, UAB atstovai.

19. Dėl UAB „JUMPS“ leidimo galiojimo sustabdymo panaikinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja:UAB „JUMPS“ atstovai.

20. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2015 m. spalio 13 d. nutarimu Nr. O3-541 „Dėl energetikos veiklos licencijos akcinei bendrovei „Prienų šilumos tinklai“ išdavimo“ išduotos energetikos veiklos licencijos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyresn. specialistėOksana Statkevič
Dalyvauja: Prienų rajono savivaldybės, AB „Prienų šilumos tinklai“ atstovai.

21. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2004 m. balandžio 29 d. nutarimu Nr. O3-60 „Dėl šilumos tiekimo licencijos viešajai įstaigai „Velžio komunalinis ūkis“ išduotos energetikos veiklos licencijos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyresn. specialistėOksana Statkevič
Dalyvauja: Panevėžio rajono savivaldybės, Viešosios įstaigos „Velžio komunalinis ūkis“ atstovai.

22. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „ARGENTA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „ARGENTA“ atstovai.

23. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Lietuvos jūrų muziejui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Lietuvos jūrų muziejaus atstovai.

24. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Litbana“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Litbana“ atstovai.

25. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2019 m. gruodžio 5 d. nutarimo Nr. O3E-822 „Dėl UAB „Viada LT“ leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais išdavimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Viada LT“ atstovai.

26. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Poliprofile“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-829), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Poliprofile“ atstovai.

27. Dėl leidimo gaminti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „Utenos šilumos tinklai“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Utenos šilumos tinklai“ atstovai.

28. Dėl Viliaus Gaigalaičio globos namų leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus pakeitimo ir anksčiau išduoto leidimo Nr. L-3532 pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: Viliaus Gaigalaičio globos namų atstovai.

29. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „AR Maistas“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „AR Maistas“ atstovai.

30. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2019 m. birželio 28 d. nutarimo Nr. O3E-240 „Dėl Deklaracijos formos apie pareiškėjo atitikimą veiklai vykdyti tvirtinimo, prašymo formos išduoti, pakeisti, sustabdyti leidimo galiojimą, panaikinti leidimo galiojimo sustabdymą, panaikinti leidimo galiojimą tvirtinimo ir leidimų formų verstis prekyba naftos produktais tvirtinimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ 2019‒2020 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Elektrėnų savivaldybės, UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Ignalinos vanduo“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Ignalinos rajono savivaldybės, UAB „Ignalinos vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Didžiasalio komunalinės paslaugos“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Ignalinos rajono savivaldybės, UAB „Didžiasalio komunalinės paslaugos“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Kuršėnų vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Šiaulių rajono savivaldybės, UAB „Kuršėnų vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Skuodo vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Skuodo rajono savivaldybės, UAB „Skuodo vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Joniškio vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų vienašališko nustatymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Joniškio rajono savivaldybės administracijos, UAB „Joniškio vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl AB „Amber Grid“ bendrai derinamų investicijų sąrašo derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja Marta Vorobjova-Derkač
Dalyvauja: Energetikos ministerijos, AB „Amber Grid“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl prognozuojamos elektros energijos rinkos kainos 2021 metams nustatymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – patarėjas, laikinai vykdantis Rinkos plėtros ir stebėsenos skyriaus vedėjo funkcijas, Ignas Kazakevičius
Dalyvauja: Energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl LITGRID AB parengtos Pradinės elektros energijos paklausos nustatymo metodikos derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – ​patarėja, laikinai vykdanti Elektros skyriaus vedėjo funkcijas, ​Laima Kasparavičiūtė
Dalyvauja: Energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, LITGRID AB, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl AB „Ignitis gamyba“ investicijų projekto „Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės II hidroagregato kapitalinis remontas“ derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyresn. specialistė Viktorija Strazdaitė
Dalyvauja: AB „Ignitis gamyba“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl 2020-02-13 įvykio „Ignitis gamyba“, AB Elektrėnų komplekse priežasčių tyrimo akto patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Vilniaus teritorinio skyriaus vyr. specialistas Arūnas Tyla
Dalyvauja: AB „Ignitis gamyba“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Dėl UAB „Miesto energija“ reguliuojamos veiklos pažeidimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus vyr. specialistė Jolita Kliorytė
Dalyvauja: UAB „Miesto energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

14. Dėl ginčo tarp G. G. ir uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ bei akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Jakovlevaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

15. Dėl vartojimo ginčo tarp T. C. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Sigita Kuzmickienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

16. Dėl vartojimo ginčo tarp J. Š. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Sigita Kuzmickienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

17. Dėl vartojimo ginčo tarp O. Ž. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

18. Dėl vartojimo ginčo tarp R. Ž. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

19. Dėl ginčo tarp uždarosios akcinės bendrovės „Mirigitos investicijos“ ir uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ nagrinėjimo. ATIDĖTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

20. Dėl ginčo tarp uždarosios akcinės bendrovės „Ketris“ ir uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ nagrinėjimo. ATIDĖTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

21. Kiti klausimai.








Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).