Įeiti
Publikuota: 2020.09.25. Atnaujinta: 2020.10.01

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu) bus tęsiamas nuo 15:15 val.


2020-10-01

10:30 val. (bus tęsiamas nuo 15:15 val.)

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Kauno vandenys“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-774). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Kauno vandenys“ atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Kauno vandenys“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-784), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Kauno vandenys“ atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „SSPC REAL ESTATE“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „SSPC REAL ESTATE“ atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Kautra“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Kautra“ atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželiui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželio atstovai.

6. Dėl leidimo gaminti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „Medarvitas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-787), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Medarvitas“ atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus „Urmo prekybos miestelis“, UAB išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: „Urmo prekybos miestelis“, UAB atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus VšĮ futbolo klubui „Utenos Utenis“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: VšĮ futbolo klubo „Utenos Utenis“ atstovai.

9. Dėl Alytaus profesinio rengimo centrui išduoto leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Nr. L-4151 galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Alytaus profesinio rengimo centro atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Visagino energija“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Visagino energija“ atstovai.

11. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „MAKVEŽA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „MAKVEŽA“ atstovai.

12. Dėl leidimo gaminti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „Medarvitas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-791), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Medarvitas“ atstovas.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Šilutės rajono savivaldybės administracijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: Šilutės rajono savivaldybės administracijos atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Agrokoncernas“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Agrokoncernas“ atstovai.

15. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl UAB „Trakų energija“ 2012, 2014, 2017, 2019–2023 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus patarėjas Mindaugas Bernotas
Dalyvauja: Trakų rajono savivaldybės, UAB „Trakų energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl AB „Panevėžio energija“ šilumos bazinės kainos ir karšto vandens kainos dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus patarėja Ramunė Zailskienė
Dalyvauja: Kėdainių rajono savivaldybės, Kupiškio rajono savivaldybės, Panevėžio miesto savivaldybės, Pasvalio rajono savivaldybės, Rokiškio rajono savivaldybės, Zarasų rajono savivaldybės, AB „Panevėžio energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*

3. Dėl UAB „Kiwa Inspecta“ energetikos darbuotojų kategorijų sertifikavimo schemos gamtinių dujų ir suskystintų naftos dujų energetikos sektoriaus darbuotojų atestavimo programos papildymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: UAB „Kiwa Inspecta“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro energetikos objektus ir įrenginius eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Telšių vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Telšių rajono savivaldybės, UAB „Telšių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Lazdijų vanduo“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Lazdijų rajono savivaldybės, UAB „Lazdijų vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Skuodo vandenys“ 2016, 2017, 2018, 2019–2021 metų investicijų (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Simona Kulikauskienė
Dalyvauja: Skuodo rajono savivaldybės, UAB „Skuodo vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos Šilumos ir vandens departamento Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus 2020 m. rugpjūčio 20 d. pažymos Nr. O5E-656 „Dėl Idex Taikos elektrinė UAB investicijų derinimo ir šilumos gamybos bazinės kainos (kainos dedamųjų) nustatymo“ (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vedėjas Evaldas Šmaukšta
Dalyvauja: AB „Kauno energija“, Idex Taikos elektrinė UAB atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl gamtinių dujų perdavimo sistemos operatoriaus dešimties metų (2020–2029 m.) tinklo plėtros plano (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų skyriaus vyr. specialistas Justas Valaitis
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, AB „Amber Grid“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Klaipėdos nafta“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl finansinio pajėgumo normatyvinio rodiklio žemutinių reikšmių 2019 m. nustatymo elektros energetikos sektoriuje ir elektros energetikos sektoriaus ūkio subjektų 2019 m. finansinio pajėgumo įvertinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Elektros skyriaus vyr. specialistas Ernestas Braževičius
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, AB „Achema“, AB „Akmenės cementas“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, AB „Lifosa“, LITGRID AB, UAB „Dainavos elektra“, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl vartojimo ginčo tarp E. N. ir uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Sigita Kuzmickienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

Klausimas bus svarstomas nuo 15:15 val.:
12. Dėl LITGRID AB perdavimo paslaugos kainos viršutinės ribos 2021 metams koregavimo (papildomas klausimas).
Pranešėjas – Elektros skyriaus vyresn. specialistas Radoslavas Grigelis
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos atstovas – Karolis Švaikauskas, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, LITGRID AB atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Kiti klausimai.







*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.




Kilus klausimams, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt.