Įeiti
Publikuota: 2020.09.21. Atnaujinta: 2020.09.25

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2020-09-25

10:30 val.

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Šilputa“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Šilputa“ atstovas.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Orion Global pet“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Orion Global pet“ atstovas.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „KELIAS“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „KELIAS“ atstovas.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Taulidas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-747). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Taulidas“ atstovas.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Taulidas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-750). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Taulidas“ atstovas.

6. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Greitoma“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „VAIGOSTA“ pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Greitoma“ atstovas.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Via Solis“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Via Solis“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „SANITEX“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistėDaiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „SANITEX“ atstovai.

9. Dėl akcinės bendrovės „ORLEN Baltics Retail“ licencijų verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistėVilita Juzėnė
Dalyvauja: AB „ORLEN Baltics Retail“ atstovai.

10. Dėl UAB „Rotada“ leidimų galiojimo panaikinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „Rotada“ atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „TENISO PASAULIS“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „TENISO PASAULIS“ atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Green Genius Saulės Parkai“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Green Genius Saulės Parkai“ atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „FONETA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „FONETA“ atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „SANITEX“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-764), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „SANITEX“ atstovai.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos atstovai.

16. Dėl leidimo gaminti elektros energiją AB „Ignitis gamyba“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: AB „Ignitis gamyba“ atstovai.

17. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „Saurida“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistėVilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Saurida“ atstovai.

18. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „BALTIC STICKS“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „BALTIC STICKS“ atstovai.

19. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl UAB „Didžiasalio komunalinės paslaugos“ 2020–2022 metų investicijų“. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Simona Kulikauskienė
Dalyvauja: Ignalinos rajono savivaldybės, UAB „Didžiasalio komunalinės paslaugos“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Jonavos šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Laura Sinkevičienė
Dalyvauja: Jonavos rajono savivaldybės, UAB „Jonavos šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Litesko“ filialo „Biržų šiluma“ karšto vandens kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Sandra Grinienė
Dalyvauja: Biržų rajono savivaldybės, UAB „Litesko“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl AB „Kauno energija“ šilumos kainų dedamųjų vienašališko nustatymo ir karšto vandens kainų dedamųjų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Sandra Grinienė
Dalyvauja: Jurbarko rajono savivaldybės, Kauno miesto savivaldybės, Kauno rajono savivaldybės, AB „Kauno energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Žemaitijos energija“ šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Urtė Pavydė
Dalyvauja: UAB „Litesko“, UAB „Žemaitijos energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, patikslinta posėdžio medžiaga (2020-09-24)

6. Dėl UAB „Petrašiūnų katilinė“ šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: AB „Kauno energija“, UAB „Petrašiūnų katilinė“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. rugpjūčio 31 d. nutarimo Nr. O3E-763 „Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2016 m. birželio 30 d. nutarimo Nr. O3-201 „Dėl Energijos išteklių biržos reglamento tvirtinimo“ pakeitimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: Lietuvos biomasės energetikos asociacijos „Litbioma“, Lietuvos nepriklausomų šilumos gamintojų asociacijos, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos, BALTPOOL UAB atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl Elektros energetikos ir gamtinių dujų įmonių reguliuojamosios veiklos ataskaitų patikros techninės užduoties patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjos – Elektros skyriaus patarėja Lina Bartkienė, Dujų skyriaus patarėja Eglė Paipolienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, Lietuvos auditorių rūmų, AB „Achema“, AB agrofirmos „Josvainiai“, AB „Akmenės cementas“, AB „Lifosa“, AB „ORLEN Lietuva“, AB „Panevėžio energija“, AB „Suskystintos dujos“, Kauno termofikacijos elektrinės, UAB, UAB „Dainavos elektra“, UAB „Fortum Heat Lietuva“, UAB „Intergas“, UAB „Literma“, UAB „Saurida“, UAB „Varėnos dujos“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl Energetikos objektų ir įrenginių eksploatavimo ir techninės būklės patikrinimo aktų formų patvirtinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistė Audronė Jurtautienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos, Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos, AB „Ignitis gamyba“, AB „Amber Grid“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Klaipėdos nafta“, LITGRID AB, UAB „Ignitis“, UAB „Litesko“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl atsisakymo išduoti Vilniaus universitetui leidimą plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Vilniaus universiteto atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl atsisakymo išduoti ALEXELA AS leidimą verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais ir leidimą verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: ALEXELA AS atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl UAB „JUMPS“ leidimo galiojimo sustabdymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „JUMPS“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2015 m. sausio 15 d. nutarimo Nr. O3-3 „Dėl Elektros energijos perdavimo, skirstymo ir visuomeninio tiekimo paslaugų bei visuomeninės kainos viršutinės ribos nustatymo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus patarėja Laima Kasparavičiūtė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, AB „Achema“, AB „Akmenės cementas“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Lifosa“, LITGRID AB, UAB „Dainavos elektra“, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

14. Dėl AB „Energijos skirstymo operatorius“ 2020–2022 m. investicijų derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Justina Malakauskaitė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas, 1 priedas, 2 priedas, 3 priedas

15. Kiti klausimai.








Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).