Įeiti
Publikuota: 2020.07.31. Atnaujinta: 2020.08.05

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


2020-08-06

10:30 val.

I dalis


1. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2004 m. balandžio 13 d. nutarimu Nr. O3-51 „Dėl šilumos tiekimo licencijos uždarajai akcinei bendrovei „Tauragės šilumos tinklai“ išduotos energetikos veiklos licencijos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyresn. specialistė Oksana Statkevič
Dalyvauja: Tauragės rajono savivaldybės administracijos,UAB Tauragės šilumos tinklų atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Gudobelė“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Gudobelė“atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Ukmergės technologijų ir verslo mokyklai išdavimo (pažymos Nr. O5E-544). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Ukmergės technologijų ir verslo mokyklai išdavimo (pažymos Nr. O5E-546). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Ukmergės technologijų ir verslo mokyklai išdavimo (pažymos Nr. O5E-547). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Kėdainių r. „Šėtos“ gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Kėdainių r. „Šėtos“ gimnazijos atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Ignalinos r. Dūkšto mokyklai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Ignalinos r. Dūkšto mokyklos atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Varėnos r. Valkininkų gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Varėnos r. Valkininkų gimnazijos atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Varėnos „Ryto“ progimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Varėnos „Ryto“ progimnazijos atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Pasvalio rajono savivaldybės administracijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Pasvalio rajono savivaldybės administracijosatstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Druskininkų „Ryto“ gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Druskininkų „Ryto“ gimnazijos atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Druskininkų „Saulės“ pagrindinei mokyklai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Litorina“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Litorina“ atstovai.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Joniškio „Saulės“ pagrindinei mokyklai išdavimo (pažymos Nr. O5E-548). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos atstovai.

16. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Joniškio „Saulės“ pagrindinei mokyklai išdavimo (pažymos Nr. O5E-552). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos atstovai.

17. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Joniškio „Saulės“ pagrindinei mokyklai išdavimo (pažymos Nr. O5E-538). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos atstovai.

18. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Dzūkijos Arnika“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Dzūkijos Arnika“ atstovai.

19. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus BI Consulting Europe, UAB išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: BI Consulting Europe, UABatstovai.

20. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazijos atstovai.

21. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Vilniaus r. Pagirių gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Vilniaus r. Pagirių gimnazijos atstovai.

22. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Alytaus lopšeliui-darželiui „Boružėlė“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Alytaus lopšelio-darželio „Boružėlė“atstovai.

23. Dėl akcinės bendrovės „Klaipėdos mediena“ leidimo gaminti elektros energiją Nr. L-392 galiojimo panaikinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: AB „Klaipėdos mediena“ atstovai.

24. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2019 m. lapkričio 11 d. nutarimo Nr. O3E-709 „Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Antrocelas“ išdavimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Antrocelas“ atstovai.

25. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Z. R. išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Zigmas Ričkus.

26. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais akcinei bendrovei „ORLEN Baltics Retail“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-556). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: AB „ORLEN Baltics Retail“ atstovai.

27. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais akcinei bendrovei „ORLEN Baltics Retail“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-559). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: AB „ORLEN Baltics Retail“ atstovai.

28. Dėl UAB „Viada LT“ leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Viada LT“ atstovai.

29. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Baltic Petroleum“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Baltic Petroleum“ atstovai.

30. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Druskininkų „Atgimimo“ mokyklai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos atstovai.

31. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Druskininkų lopšeliui-darželiui „Žibutė“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ atstovai.

32. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai Vilkaviškio ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: VšĮ Vilkaviškio ligoninės atstovai.

33. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Antrocelas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Antrocelas“ atstovai.

34. Dėl UAB „KERTEX energija“ leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Nr. L-4003 galiojimo panaikinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „KERTEX energija“ atstovai.

35. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais uždarajai akcinei bendrovei „Saurida“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „Saurida“ atstovai.

36. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei „Kauno energija“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: AB„Kauno energija“ atstovai.

37. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Solis Services išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „Ekoinversta“ pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB Solis Services atstovai.

38. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Solis Services išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „Vėjo technologijų projektai“ pripažinimo netekusiu galios(papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB Solis Services atstovai.

39. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „ALUNGU“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „Vėjo technologijų projektai“ pripažinimo netekusiu galios(papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „ALUNGU“ atstovai.

40. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Luturna“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „Ekoinversta“ pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Luturna“ atstovai.

41. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Gilinis“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Gilinis“ atstovai.

42. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „MIKO IR TADO LEIDYKLOS“ SPAUSTUVEI išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „MIKO IR TADO LEIDYKLOS“ SPAUSTUVĖS atstovai.

43. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Solarbank išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB Solarbank atstovai.

44. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Šilutės r. Vilkyčių pagrindinei mokyklai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Šilutės r. Vilkyčių pagrindinės mokyklosatstovai.

45. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Hegelmann transporte“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Hegelmann transporte“ atstovai.

46. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai „Ignalinos rajono ligoninė“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: viešosios įstaigos „Ignalinos rajono ligoninė“atstovai.

47. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Mažeikių rajono savivaldybės administracijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Mažeikių rajono savivaldybės administracijos atstovai.

48. Kiti klausimai.



II dalis

1. Dėl AB „Šiaulių energija“ 2020–2022 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus patarėjas Mindaugas Bernotas
Dalyvauja: Šiaulių miesto savivaldybės, AB „Šiaulių energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB Ignalinos šilumos tinklų šilumos kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus vedėja Eglė Goculenko
Dalyvauja: Ignalinos rajono savivaldybės, UAB Ignalinos šilumos tinklų atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ šilumos bazinės kainos ir karšto vandens kainos dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistė Lina Daukantienė
Dalyvauja: Mažeikių rajono savivaldybės, UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, elektroninis dokumentas*

4. Dėl UAB „Plungės bioenergija“ 2019 metų investicijų derinimo ir šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Urtė Pavydė
Dalyvauja: UAB „Plungės bioenergija“, UAB „Plungės šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2013 m. spalio 3 d. nutarimo Nr. O3-432 „Dėl Centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų kainų nustatymo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų skyriaus vedėjas Rimas Valungevičius
Dalyvauja: Lietuvos savivaldybių asociacijos, AB „Suskystintos dujos“, UAB „Literma“, UAB „Saurida“, UAB „Varėnos dujos“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. gegužės 21 d. nutarimo Nr. O3E-441 „Dėl 2020 m. skatinimo kvotos paskirstymo aukciono, kuriame paskirstomas 0,7 TWh elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių kiekis, sąlygų aprašo patvirtinimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Justina Malakauskaitė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, Lietuvos saulės energetikos asociacijos, Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Litgrid“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos nutarimo „Dėl Asmenų prašymų leisti veikti bandomojoje energetikos inovacijų aplinkoje pateikimo ir nagrinėjimo bei veiklos bandomojoje energetikos inovacijų aplinkoje vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“, dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos nutarimo „Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2014 m. gegužės 15 d. nutarimo Nr. O3-140 „Dėl Energetikos įmonių reguliuojamos veiklos patikrinimų tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“, dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos nutarimo „Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2014 m. vasario 10 d. nutarimo Nr. O3-44 „Dėl Sankcijų skyrimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo“ patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų ir elektros departamento vyr. patarėja Rimgailė Baliūnaitė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Atsinaujinančios energijos gamintojų asociacijos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, Lietuvos biodujų asociacijos, Lietuvos biomasės energetikos asociacijos LITBIOMA, Lietuvos hidroenergetikų asociacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos saulės energetikos asociacijos, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos, Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos, Nepriklausomų šilumos gamintojų asociacijos, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos, AB „Achema“, AB „Akmenės cementas“, AB „Amber Grid“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Grigeo“, AB „Ignitis gamyba“, AB „INTER RAO Lietuva“, AB „Kauno energija“, AB „Klaipėdos baldai“, AB „Klaipėdos energija“, AB „Klaipėdos mediena“, AB „Klaipėdos nafta“, AB „Lifosa“, AB „Panevėžio energija“, AB „Prienų šilumos tinklai“, AB „Simega“, AB „Suskystintos dujos“, AB „Šiaulių energija“, AB „Vilniaus šilumos tinklai“, AB agrofirmos „Josvainiai“, AJ POWER, AS „Latvijas Gaze“, AXPO Nordic, CRYOGAS M&T POLAND S.A., ČEZ, a. s., Eesti Energia AS, Idex Biruliškių UAB, Idex Pakalniškių UAB, Idex Paneriškių UAB, Idex Taika UAB, Idex Taikos elektrinė UAB, Idex Zietela UAB, LITGRID AB, UAB „Abotis“, UAB „Achema gas trade“, UAB „Akmenės energija“, UAB „Aldec General“, UAB „Alytaus šilumos tinklai“, UAB „Anykščių šiluma“, UAB „Autoidėja“, UAB „Balterma ir ko“, UAB „Berlainių vėjas“, UAB „Bio zona“, UAB „Biovatas“, UAB „Birštono šiluma“, UAB „Dainavos elektra“, UAB „Druskininkų butų ūkis“, UAB „Elenger“, UAB „Ekopartneris“, UAB „Ekoresursai“, UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“, UAB „Elektrum Lietuva“, UAB „Enefit“, UAB „Energijos parkas“, UAB „Energijos kodas“, UAB „ENERTY“, UAB „ENG“, UAB „Foksita“, UAB „Forest Investment“, UAB „Fortum Heat Lietuva“, UAB „Fortum Joniškio energija“, UAB „Fortum Klaipėda“, UAB „Fortum Švenčionių energija“, UAB „GET Baltic”, UAB „Haupas“, UAB „Home Group“, UAB „Ignalinos šilumos tinklai“, UAB „Ignitis grupė“, UAB „Ignitis“, UAB „Imlitex“, UAB „Inregnum“, UAB „Intergas“, UAB „Intergates“, UAB „Jonavos šilumos tinklai“, UAB „Kaišiadorių šiluma“, UAB „Karlų katilinė“, UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“, UAB „Kirtimų katilinė“, UAB „Kurana“, UAB „Lazdijų šiluma“, UAB „Lerenta“, UAB „Literma“, UAB „Litesko“, UAB „Lorizon Energy“, UAB „Mažeikių šilumos tinklai“, UAB „Miesto energija“, UAB „Molėtų šiluma“, UAB „Nemenčinės komunalininkas“, UAB „Nemėžio komunalininkas“, UAB „Pakruojo šiluma“, UAB „Palangos šilumos tinklai“, UAB „Petrašiūnų katilinė“, UAB „Plungės bioenergija“, UAB „Plungės šilumos tinklai“, UAB „Pramonės energija“, UAB „Radviliškio šiluma“, UAB „Raseinių šilumos tinklai“, UAB „Relektra“, UAB „Saurida“, UAB „Scener“, UAB „SG dujos“, UAB „Skuodo šiluma“, UAB „Šakių šilumos tinklai“, UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“, UAB „Šilalės šilumos tinklai“, UAB „Šilutės šilumos tinklai“, UAB „Širvintų šiluma“, UAB „Trakų energija“, UAB „Ukmergės katilinė“, UAB „Ukmergės šiluma“, UAB „Utenos šilumos tinklai“, UAB „Vakarų techninė tarnyba“, UAB „Varėnos dujos“, UAB „Varėnos šiluma“, UAB „Vilkaviškio šilumos tinklai“, UAB „Visagino energija“, UAB „Visagino linija“, UAB „VIVA GRID“, UAB „Žemaitijos energija“, UAB Kauno termofikacijos elektrinės, UAB Kretingos šilumos tinklų, UAB Tauragės šilumos tinklų, UAB „JetGas“, VšĮ Velžio komunalinio ūkio atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl ginčo tarp A. J. J. ir uždarosios akcinės bendrovės „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Jakovlevaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

9. Dėl vartojimo ginčo tarp N. R. ir UAB „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

10. Dėl vartojimo ginčo tarp V. K. ir UAB „Litesko“ filialo „Marijampolės šiluma“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

11. Kiti klausimai.

*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.









Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).