Įeiti
Publikuota: 2020.07.17. Atnaujinta: 2020.07.22

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


2020-07-23

10:30 val.

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai Druskininkų ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: VšĮ Druskininkų ligoninės atstovai.

2. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „Alauša“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Alauša“ atstovai.

3. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais uždarajai akcinei bendrovei „Alauša“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Alauša“ atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Šilalės vandenys“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Šilalės vandenys“ atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Mažeikių Sodų pagrindinei mokyklai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Mažeikių Sodų pagrindinės mokyklos atstovai.

6. Dėl UAB „Baltic Petroleum“ leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja:UAB „Baltic Petroleum“ atstovai.

7. Dėl UAB „Ekoinversta“ leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus pakeitimo ir anksčiau išduoto leidimo pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Ekoinversta“ atstovai.

8. Dėl UAB „Vėjo technologijų projektai“ leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus pakeitimo ir anksčiau išduoto leidimo pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Vėjo technologijų projektai“ atstovai.

9. Dėl UAB „Metano dujų sistemos“ leidimo galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „Metano dujų sistemos“ atstovai.

10. Dėl UAB „Ekoenergija“ leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „Ekoenergija“ atstovai.

11. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Green Genius Lithuania“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „Valunta“ pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja:UAB „Green Genius Lithuania“ atstovai.

12. Dėl UAB „Viada LT“ leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Viada LT“ atstovai.

13. Dėl leidimų verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Gulbelė“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Gulbelė“ atstovai.

14. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl AB „Orlen Lietuva“ energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Koordinavimo ir analizės skyriaus patarėja Birutė Jagminienė
Dalyvauja: AB „Orlen Lietuva“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Verslo Aljansas“ energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: UAB „Verslo Aljansas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Mažeikių vandenys“ 2016–2018 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė ​Simona Kulikauskienė
Dalyvauja: Mažeikių rajono savivaldybės, UAB „Mažeikių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl AB „Panevėžio energija“ 2016–2018 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus patarėjas Mindaugas Bernotas
Dalyvauja: Kėdainių rajono savivaldybės, Kupiškio rajono savivaldybės, Panevėžio miesto savivaldybės, Pasvalio rajono savivaldybės, Rokiškio rajono savivaldybės, Zarasų rajono savivaldybės, AB „Panevėžio energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Laura Sinkevičienė
Dalyvauja: Šalčininkų rajono savivaldybės, UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl AB „Kauno energija“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo. ATIDĖTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Sandra Grinienė
Dalyvauja: Jurbarko rajono savivaldybės, Kauno miesto savivaldybės, Kauno rajono savivaldybės, AB „Kauno energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl AB „Kauno energija“ karšto vandens kainų dedamųjų (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Sandra Grinienė
Dalyvauja: Jurbarko rajono savivaldybės, Kauno miesto savivaldybės, Kauno rajono savivaldybės, AB „Kauno energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB „Radviliškio šiluma“ šilumos kainų dedamųjų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus vedėja Eglė Goculenko
Dalyvauja: Radviliškio rajono savivaldybės, UAB „Radviliškio šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl UAB „Ukmergės katilinė“ investicijų derinimo ir šilumos gamybos (produkto) bazinės kainos (kainos dedamųjų) nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Urtė Pavydė
Dalyvauja: UAB „Ukmergės katilinė“, UAB „Ukmergės šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl UAB „Pramonės energija“ Klaipėdos kogeneracinės elektrinės investicijų derinimo ir šilumos gamybos bazinės kainos (kainos dedamųjų) nustatymo. ATIDĖTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: AB „Klaipėdos energija“, UAB „Pramonės energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl normatyvinio finansinio pajėgumo rodiklio žemutinės reikšmės nustatymo šilumos ūkio sektoriuje ir reguliuojamų šilumos ūkio sektoriaus įmonių 2019 metų finansinio pajėgumo įvertinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Ekonominės analizės skyriaus vyr. specialistas Darius Bartišius
Dalyvauja: Elektrėnų savivaldybės, Pakruojo rajono savivaldybės, Prienų rajono savivaldybės, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos, AB „Prienų šilumos tinklai“, UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“, UAB „Pakruojo šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl finansinio pajėgumo normatyvinio rodiklio žemutinės reikšmės nustatymo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sektoriuje bei reguliuojamų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sektoriaus ūkio subjektų 2019 metų finansinio pajėgumo įvertinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Ekonominės analizės skyriaus vedėja Rūta Mašidlauskienė
Dalyvauja: Ignalinos rajono savivaldybės, Lazdijų rajono savivaldybės, Rietavo savivaldybės, Šilalės rajono savivaldybės, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos, UAB „Ignalinos vanduo“, UAB „Lazdijų vanduo“, UAB „Rietavo komunalinis ūkis“, UAB „Šilalės vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Dėl Pajėgumų aukciono dalyvių pasiūlymų ir aukciono didžiausių kainų nustatymo metodikos patvirtinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Rinkos plėtros ir stebėsenos skyriaus patarėjas Paulius Blažys
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos, AB „Achema“, AB „Ignitis gamyba“, AB „Lifosa“, AB „ORLEN Lietuva“, AB „Panevėžio energija“, LITGRID AB, UAB „Ignitis grupė“, UAB „Kauno termofikacijos elektrinė“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

14. Dėl Elektros energijos gamybos iš atsinaujinančių išteklių skatinimo kvotų paskirstymo aukcionų nuostatų pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Justina Malakauskaitė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, Lietuvos saulės energetikos asociacijos, Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, LITGRID AB, UAB „Ignitis grupė“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

15. Dėl LITGRID AB investicijų projekto „330 kV elektros perdavimo linijos Šiauliai–Kaunas (LN 306) rekonstravimas“ derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Justina Malakauskaitė
Dalyvauja: LITGRID AB atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

16. Dėl vartojimo ginčo tarp R. K. ir akcinės bendrovės „Šiaulių energija“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Sigita Kuzmickienė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

17. Kiti klausimai.








Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt arba Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).