Įeiti
Publikuota: 2020.06.26. Atnaujinta: 2020.07.01

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


2020-07-02

10:30 val.

I dalis

1. Dėl UAB „Kuršėnų vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-27 pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Šiaulių rajono savivaldybės, UAB „Kuršėnų vandenys“ atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Vilkaviškio vaikų lopšeliui-darželiui „Pasaka“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Vilniaus universitetui išdavimo (pažymos Nr. O5E-478). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Vilniaus universiteto atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Vilniaus universitetui išdavimo (pažymos Nr. O5E-481). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: Vilniaus universiteto atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei „Požeminiai darbai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: akcinės bendrovės „Požeminiai darbai“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Panevėžio „Žemynos“ progimnazijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja:Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Lietuvos energetikos institutui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Lietuvos energetikos instituto atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklai-daugiafunkciam centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcio centro atstovai.

9. Dėl UAB „Oilead“ leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Oilead“atstovai.

10. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl MB „Mokymų energija“ energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: MB „Mokymų energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga; atnaujinta posėdžio medžiaga (2020-07-01)

2. Dėl UAB „Šakių šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Sandra Grinienė
Dalyvauja: Šakių rajono savivaldybės, UAB „Šakių šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos šilumos ir vandens departamento Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus 2020 m. balandžio 10 d. pažymos Nr. O5E-250 „Dėl UAB „Fortum Klaipėda“ investicijų derinimo ir šilumos gamybos bazinės kainos (kainos dedamųjų) nustatymo“ patikslinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: AB „Klaipėdos energija“, UAB „Fortum Klaipėda“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl AB „Energijos skirstymo operatorius“ elektros energijos persiuntimo paslaugos teikimo sutarčių standartinių sąlygų derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – vyr. specialistė, laikinai vykdanti Elektros skyriaus vedėjo funkcijas, Milda Budreckaitė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, AB „Achema“, AB „Akmenės cementas“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, AB „INTER RAO Lietuva“, AB „ORLEN Lietuva“, AB „Panevėžio energija“, ALPIQ ENERGY SE, AXPO Nordic, AS, ČEZ, a. s., DANSKE COMMODITIES A/S, EDF Trading Limited, Eesti Energia AS, En. Slovensko s.r.o., Energy Supply EOOD, FuseBox OU, In Commodities A/S, Litenergy, UAB, UAB „Nordic Power Management“, PowerMart ApS, R. Strigūno įmonės „DASMA“, SIA AJ Power, „SPECTRUM BALTIC“ SIA, UAB „Abotis“, UAB „Aiveks“, UAB „Amika LT“, UAB „Arontera“, UAB „Axton Commodities“, UAB „Berlainių vėjas“, UAB „Dainavos elektra“, UAB „DASMA“ ir partnerių, UAB „Deimgvida“, UAB „Denvola“, UAB „Dirbtinis pluoštas“, UAB „DOMIMAKS“, UAB „EG Energija“, UAB „Elektrum Lietuva“, UAB „ELENER“, UAB „Enefit“, UAB „Energidas“, UAB „Energijos kodas“, UAB „Energijos prekyba“, UAB „Energijos sistemų servisas“, UAB „Energridas“, UAB „ENERTY“, UAB „Fortis Energy“, UAB „Gintaro energija“, UAB „Green Genius“, UAB „Grunis“, UAB „Ignitis“, UAB „Imlitex“, UAB „Inregnum“, UAB „Inservis“, UAB „KARDOS“, UAB „Kauno termofikacijos elektrinė“, UAB „Kodiani elektros tiekimas“, UAB „Marisa“, UAB „Metaloidas“, UAB „Nominus“, UAB „One Energy“, UAB „Prekybos namai Giro“, UAB „Relektra“, UAB „Renerga“, UAB „Scener“, UAB „Serveka energy“, UAB „ST energija“, UAB „TC Holding“, UAB „Vaizga“, UAB „Vakarų techninė tarnyba“, UAB „Vikonda“, UAB „VILIMONTA“, UAB „Vilniaus energija“, AB „Vilniaus šilumos tinklai“, UAB Energijos tiekimo centro, VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl AB „Amber Grid“ bendrai derinamų investicijų sąrašo derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų skyriaus vyriausiasis specialistas Justas Valaitis
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, AB „Amber Grid“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

6. Kiti klausimai.






Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt arba Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).