Įeiti
Publikuota: 2020.04.03. Atnaujinta: 2020.04.08

Tarybos posėdis (NUOTOLINIU BŪDU)


​2020-04-09

10:30 val.

I dalis

1. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2003 m. lapkričio 18 d. nutarimu Nr. O3-89 „Dėl šilumos tiekimo licencijos uždarajai akcinei bendrovei „Mažeikių šilumos tinklai“ išduotos energetikos veiklos licencijos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyresn. specialistė Oksana Statkevič
Dalyvauja: Mažeikių rajono savivaldybės, UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Medarvitas“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo panaikinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Medarvitas“ atstovai.

3. Dėl UAB „Senerga“ leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus pakeitimo ir anksčiau išduoto UAB „Seltela“ leidimo pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Senerga“ atstovai.

4. Dėl valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. kovo 30 d. nutarimo Nr. O3E-241 „Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Lyra group“ išdavimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Lyra group“ atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „IGNETAS“ pakeitimo ir anksčiau išduoto leidimo pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „IGNETAS“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus European Energy Lithuania UAB išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: European Energy Lithuania UAB atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Vilniaus kogeneracinei jėgainei galiojimo pratęsimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB Vilniaus kogeneracinės jėgainės atstovai.

8. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Uosto verslo centrui, UAB išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Uosto verslo centro, UAB atstovai.

9. Dėl leidimo gaminti elektros energiją K. C. išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo A. C. pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: K. C. atstovai.

10. Dėl leidimų gaminti elektros energiją UAB „WESTERN FABRICATIONS“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „WESTERN FABRICATIONS“ atstovai.

11. Kiti klausimai.


II dalis

1. Dėl UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ 2016–2018 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Šalčininkų rajono savivaldybės, UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ 2020 metų investicijų (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Mažeikių rajono savivaldybės, UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Fortum Švenčionių energija“ karšto vandens kainos dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Laura Sinkevičienė
Dalyvauja: Švenčionių rajono savivaldybės, UAB „Fortum Švenčionių energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Molėtų vanduo“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Molėtų rajono savivaldybės, UAB „Molėtų vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Grinda“ perskaičiuotos paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugos bazinės kainos derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Vilniaus miesto savivaldybės, UAB „Grinda“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl Skemų socialinės globos namų perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Rokiškio rajono savivaldybės, Skemų socialinės globos namų atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Šilutės vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Šilutės rajono savivaldybės, UAB „Šilutės vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Intergas“ buitinių vartotojų gamtinių dujų sistemų prijungimo įkainių tvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja Lina Karpavičiūtė
Dalyvauja: UAB „Intergas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: elektroninis dokumentas*

9. Dėl AB „Energijos skirstymo operatorius“ elektros energijos gamintojų pasinaudojimo elektros skirstomaisiais tinklais tvarkos aprašo derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus patarėja Laima Kasparavičiūtė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, Lietuvos saulės energetikos asociacijos, Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, LITGRID AB, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos nutarimo „Dėl Administracinio nusižengimo teisenos, protokolo ir nutarimo administracinio nusižengimo byloje registravimo bei nutarimo vykdymo Valstybinėje energetikos reguliavimo taryboje taisyklių patvirtinimo“ projekto. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus patarėjas, laikinai vykdantis skyriaus vedėjo funkcijas, Povilas Šalaševičius
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, Lietuvos elektros energetikos asociacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos saulės energetikos asociacijos, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos, Lietuvos vėjo energetikų asociacijos, Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos, AB „Amber Grid“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, AB „Klaipėdos nafta“, AB „ORLEN Lietuva“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl 2019 m. liepos 22 d. LITGRID AB priklausančioje Kapsų TP įvykusio įvykio priežasčių tyrimo akto tvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Kauno teritorinio skyriaus patarėjas Saulius Vaitkevičius
Dalyvauja: AB „Energijos skirstymo operatorius“, LITGRID AB, UAB „Axis Power“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

12. Kiti klausimai.


* Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.



Kilus klausimams, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt arba Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt.