Įeiti
Publikuota: 2019.11.04. Atnaujinta: 2019.11.07

Tarybos posėdis


​2019-11-08

9:30 val.

II dalis

1. Dėl UAB „Litesko“ filialo „Vilkaviškio šiluma“ 2015, 2019 ir 2020 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyriausiasis specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Vilkaviškio rajono savivaldybės, UAB „Litesko“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Kaišiadorių šiluma“ 2017−2019 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyriausiasis specialistas Almas Rupšlaukis
Dalyvauja: Kaišiadorių rajono savivaldybės, UAB „Kaišiadorių šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „EKO TERMO“ investicijų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistas Darius Bartišius
Dalyvauja: UAB „EKO TERMO“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

4. Dėl UAB „Druskininkų vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Druskininkų savivaldybės, UAB „Druskininkų vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Zarasų vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Zarasų rajono savivaldybės, UAB „Zarasų vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl bendro regioninių išlaidų padalijimo pasiūlymo tvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Rinkos plėtros ir stebėsenos skyriaus patarėjas Paulius Blažys
Dalyvauja: LITGRID AB, „EPEX SPOT“ SE, „Nord Pool“ AS atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2019 m. spalio 17 d. nutarimo Nr. O3E-568 „Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Dainavos elektra“ skirstymo paslaugos vidutinės ir žemos įtampos tinklais bei visuomeninio tiekimo paslaugos kainų viršutinių ribų 2020–2024 metams nustatymo“ klaidos ištaisymo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyresn. specialistė Milda Budreckaitė
Dalyvauja: Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, LR trišalės tarybos, UAB „Dainavos elektra“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl teisės aktų pripažinimo netekusiais galios. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisėkūros ir teisinės analizės skyriaus vyresn. specialistas Laurynas Kenstavičius
Posėdžio medžiaga

9. Kiti klausimai.

I dalis

1. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Antrocelas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistė Regina Mikutaitė
Dalyvauja: UAB „Antrocelas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Daumantai LT“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: UAB „Daumantai LT“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Kauno r. Domeikavos gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistė Regina Mikutaitė
Dalyvauja: Kauno r. Domeikavos gimnazijos atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Vėjininkystė“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: UAB „Vėjininkystė“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus VšĮ Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Telšių vandenys“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: UAB „Telšių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „EUGVĖJA“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „PUARIS“ pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus specialistė Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „EUGVĖJA“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „IVO“ ir ko išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus specialistė Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „IVO“ ir ko atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus VšĮ Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centrui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: VšĮ Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Alytaus rajono Simno gimnazijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Alytaus rajono Simno gimnazijos atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Elmaga“ išdavimo (pažymos registracijos Nr. O5E-598). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Elmaga“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Elmaga“ išdavimo (pažymos registracijos Nr. O5E-599). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Elmaga“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

14. Dėl leidimo gaminti elektros energiją VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centro atstovai.
Posėdžio medžiaga

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai Trakų ligoninei išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: viešosios įstaigos Trakų ligoninės atstovai.
Posėdžio medžiaga

16. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus viešajai įstaigai Kelmės sporto centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: viešosios įstaigos Kelmės sporto centro atstovai.
Posėdžio medžiaga

17. Dėl atsisakymo išduoti UAB „Hidroenergija“ leidimą gaminti elektros energiją (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Hidroenergija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

18. Dėl leidimo importuoti elektros energiją UAB „Renerga“ galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Renerga“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

19. Dėl leidimo importuoti elektros energiją UAB „TC Holding“ galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „TC Holding“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

20. Dėl leidimo importuoti elektros energiją UAB „Imlitex“ galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Imlitex“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

21. Dėl leidimo importuoti elektros energiją UAB „SERVEKA ENERGY“ galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „SERVEKA ENERGY“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

22. Dėl leidimo importuoti elektros energiją UAB „Alpiq Energija Lietuva“ galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Alpiq Energija Lietuva“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

23. Dėl leidimo importuoti elektros energiją UAB „EFT Lithuania“ galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „EFT Lithuania“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

24. Dėl leidimo importuoti elektros energiją UAB „DukEn Link“ galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „DukEn Link“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

25. Dėl leidimo importuoti elektros energiją UAB „Energo life“ galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Energo life“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

26. Dėl leidimo importuoti elektros energiją UAB „LIT ENERGO“ galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „LIT ENERGO“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

27. Dėl leidimo importuoti elektros energiją iš valstybių, kurios nėra valstybės narės, UAB „APIS BALTIJA“ galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „APIS BALTIJA“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

28. Dėl leidimo importuoti elektros energiją iš valstybių, kurios nėra valstybės narės, Axpo Nordic AS galiojimo panaikinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Axpo Nordic AS atstovai.
Posėdžio medžiaga

29. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „L-VĖJAS“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „L-VĖJAS“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

30. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinei mokyklai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos atstovai.
Posėdžio medžiaga

31. Dėl leidimo gaminti elektros energiją P. M. išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „Biolitmoderna“ pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Energinio efektyvumo ir leidimų skyriaus vyr. specialistė Rita Klakauskienė
Dalyvauja: P. M.
Dėl asmens duomenų apsaugos posėdžio medžiaga neskelbiama.

32. Kiti klausimai.




Kilus klausimams, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistę Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, tel. (8 5) 239 7820.