Įeiti
Publikuota: 2024-01-25. Atnaujinta: 2024-01-25

Perskaičiuotos UAB „Sūduvos vandenys“ paslaugų kainos


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) nustatė UAB „Sūduvos vandenys“ perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas tretiesiems bazinės kainoms galiojimo metams: gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikoma – 2,74 Eur/m(be PVM) kaina.

UAB „Sūduvos vandenys“ bazinės ir perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute, Eur/m3 (be PVM)

   

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina keičiasi dėl infliacijos, darbo užmokesčio fondo, elektros energijos, mokesčių sąnaudų, bazinėje kainoje įskaičiuotų ir realizuotų kiekių neatitikties, ilgalaikio turto nusidėvėjimo sąnaudų, investicijų grąžos pokyčio, dėl skolinto kapitalo kainos ir kitų būtinųjų sąnaudų, reikalingų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų užtikrinimui.

Įsigaliojus naujoms kainoms, vartotojų mokama suma už paslaugas sudarys 1,4 proc. vidutinių šeimos pajamų, tai yra neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Išsamiai susipažinti su VERT 2024-01-25 posėdžio medžiaga galite ČIA. ​