Įeiti
Publikuota: 2024-01-25. Atnaujinta: 2024-01-25

Keičiasi UAB „Neringos vanduo“ paslaugų kainos


​​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), įvertinusi UAB „Neringos vanduo“ faktines bei planuojamas būtinąsias sąnaudas, vartotojams, gaunantiems paslaugas butuose, nustatė 3,89 Eur/m3 (be PVM) bazinę geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą.

UAB „Neringos vanduo“ bazinės ir perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute, Eur/m3 (be PVM)


Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina keičiasi dėl darbo užmokesčio fondo, mokesčių sąnaudų, bazinėje kainoje įskaičiuotų ir realizuotų kiekių neatitikties, ilgalaikio turto nusidėvėjimo sąnaudų, investicijų grąžos pokyčio,  skolinto kapitalo kainos ir nuosavo kapitalo grąžos bei kitų būtinųjų sąnaudų, reikalingų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų užtikrinimui.

Įsigaliojus naujoms kainoms, vartotojų mokama suma už paslaugas sudarys 1,71 proc. vidutinių šeimos pajamų, tai yra neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Išsamiai susipažinti su VERT 2024-01-25 posėdžio medžiaga galite ČIA.