Įeiti
Publikuota: 2023-06-14. Atnaujinta: 2023-06-14

Keičiasi UAB „Kalvarijos komunalininkas“ teikiamų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainosValstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) nustatė antriesiems bazinės kainos galiojimo metams perskaičiuotas UAB „Kalvarijos komunalininkas“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas. Vartotojai, kurie paslaugas perka bute, mokės – 3,45 Eur/m3 (be PVM).

Bendrovės bazinės ir perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute

Kalvarijos komunalininkas grafikas .jpg

Vartotojams paslaugų kaina keičiasi dėl paslaugų kiekio neatitikimo, infliacijos poveikio bei būtinųjų sąnaudų koregavimo (personalo, elektros energijos, gamtos išteklių mokesčio tarifo pokyčio, investicijų grąžos pokyčio, dėl skolinto kapitalo kainos ir kt.), reikalingų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų užtikrinimui.

Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 1,46 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Išsamiai susipažinti su VERT 2023-06-14 posėdžio medžiaga galite ČIA.