Įeiti
Publikuota: 2023-02-14. Atnaujinta: 2023-02-14

Keičiasi UAB „Širvintų vandenys“ teikiamų paslaugų kainos



Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) nustatė UAB „Širvintų vandenys“ antriesiems bazinės kainos galiojimo metams geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas. Vartotojai, už paslaugas atsiskaitantys bute, mokės – 3,64 Eur/m3 (be PVM).

Bendrovės bazinės ir perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute (Eur be PVM)

Širvintų vandenys 2023-02-14.png
Nustatyta vidutinė geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinė kaina didėja 1,22 Eur/m3 (51,3 proc.) dėl įvertintų  būtinųjų sąnaudų reikalingų kokybiškų ir patikimų geriamojo v​andens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų užtikrinimui visiems vartotojams bei ilgalaikiam infrastruktūros eksploatavimui. Kainos pokyčiui taip pat turi įtakos infliacija, elektros energijos kainų augimas, ilgalaikio turto nusidėvėjimo, mokesčių, personalo išlaikymo sąnaudos.

Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 1,38 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Išsamiai susipažinti su VERT 2023-02-14 posėdžio medžiaga galite ČIA.