Įeiti
Publikuota: 2022-11-18. Atnaujinta: 2022-11-18

VERT pritarė UAB „Ukmergės vandenys“ investicijoms



Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Ukmergės vandenys“ 2021 m. faktiškai įgyvendintas investicijas, kurių vertė yra 736,26 tūkst. Eur. Teikiamos derinti investicijos finansuojamos bendrovės lėšomis, savivaldybės ir ES struktūrinių fondų lėšomis.

Siekdama, kad visi savivaldybės gyventojai gautų saugos ir kokybės reikalavimus atitinkantį geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymo paslaugas, bei būtų užtikrintas aplinkos taršos mažinimas nuotekomis, bendrovė investavo į vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtrą bei rekonstrukciją Ukmergės mieste ir rajone.

Bendrovė rekonstravo susidėvėjusius vandens ir nuotekų tinklus Ukmergės mieste: nuotekų tinklus Žaliojoje g., P. Cvirkos g., Gruodžio 17 osios g. link Vilniaus g-32, Darbininkų g.; vandentiekio tinklus Miglių g., Žalioji g., Gruodžio g. 17-osios link Vilniaus g-32, Pušyno g., Pašilės g., Ąžuolų g., Dzūkų g., Grybų g iki Rytinės g., Pašilės g iki Grybų g. Darbininkų g.

Ukmergės mieste buvo nutiesta 1137,47 m vandentiekio tinklų ir 689,18 m nuotekų tinklų (vertė – 35,20 tūkst. Eur.). Prie naujai nutiestų vandentiekio tinklų prisijungė 28 būstai, yra galimybė prisijungti dar 9 namų ūkiams. Prie naujai nutiestų nuotekų tinklų prisijungė 33 būstai, yra galimybė prisijungti dar 6 namų ūkiams.

Taip pat buvo įrengtas naujas gręžinys Ukmergės vandenvietėje, kuris padės užtikrinti patikimą, pakankamą požeminio vandens kiekio išgavimą ir vartotojų aprūpinimą geriamuoju vandeniu. Buvo atnaujinti nugeležinimo įrenginiai Vidiškių mstl., rekonstruota dalis vandentiekio linijos Gruodžio 17-osios g., Jaunimo g. Atnaujinta vandentiekio linija tarp vandens gerinimo įrenginių ir švaraus vandens rezervuarų.

 

Išsamiai susipažinti su VERT 2022-11-18 posėdžio medžiaga galite ČIA .  ​