Įeiti
Publikuota: 2022-09-29. Atnaujinta: 2022-09-29

Rokiškio vartotojams perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainosValstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Rokiškio vandenys“ perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas tretiesiems bazinės kainoms galiojimo metams: gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikoma – 3,08 Eur/m3 (be PVM) kaina.

Bendrovės bazinės ir perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute (be PVM)

 Rokiskio grafikas.png

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina keičiasi dėl bazinėje kainoje įskaičiuotų ir realizuotų kiekių neatitikties, infliacijos, išaugusių elektros energijos, ilgalaikio turto nusidėvėjimo sąnaudų ir investicijų grąžos, įgyvendinus investicinius projektus, darbo užmokesčio fondo pokyčio ir kitų neišvengiamų būtinųjų sąnaudų.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Rokiškio rajono savivaldybės tarybai – tai turi būti padaryta per 30 kalendorinių dienų.

​Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 1,5 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

 

Išsamiai susipažinti su VERT 2022-09-29 posėdžio medžiaga galite ČIA.