Įeiti
Publikuota: 2022-08-24. Atnaujinta: 2022-08-24

Viešoji konsultacija dėl Kietojo biokuro kokybės reikalavimų kontrolės aprašo


​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) parengė ir teikia viešajai konsultacijai Kietojo biokuro kokybės reikalavimų kontrolės tvarkos aprašo projektą. Pastabas ir pasiūlymus siųskite iki rugsėjo 7 d.

Projekto tikslas – nustatyti kietojo biokuro kokybės patikrinimo tvarką, kuri reglamentuoja VERT veiklą, atliekant kietojo biokuro, įsigyto energijos išteklių biržoje arba pagal dvišales sutartis, sudaromas ne biržoje, ir Biokuro pardavėjo pristatyto biokuro pirkėjui kokybės ir apskaitos kontrolę.

Atsižvelgus į pirmosios viešosios konsultacijos gautus ūkio subjektų pasiūlymus ir argumentus, iš esmės pasikeitė teisės akto koncepcija.

Atkreipiame dėmesį, kad pasikeitė ir teisės akto punktų numeracija. Siūlome vertinti naujos redakcijos teisės akto projektą.

⁎⁎⁎⁎⁎

• Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (TAIS) ir VERT interneto svetainėje www.vert.lt. 

• Pastabas ir pasiūlymus teikite paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-08223, faksu (8 5) 213 5270, el. paštu [email protected] arba per LR Seimo teisės aktų projektų informacinę sistemą.

• Pateiktos pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos".