Įeiti
Publikuota: 2022-02-17. Atnaujinta: 2022-02-17

VERT pritarė UAB „Kaišiadorių šiluma“ investicijai


​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Kaišiadorių šiluma“ 2021 metų investiciją, kurios vertė – 806,02 tūkst. Eur. Investicija yra suderinta ir su Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba. Investicija finansuojama skolintomis lėšomis.

Bendrovė investavo į sistemos plėtrą – įrengė dujines katilines Pravieniškių kaime, Kaišiadorių rajone. Įdiegtos priemonės leis užtikrinti patikimą ir nepertraukiamą šilumos ir karšto vandens tiekimą Pravieniškių kaimo vartotojoms.

Biudžetinei įstaigai Pravieniškių pataisos namai nutraukus šilumos ir karšto vandens tiekimą Pravieniškių kaimo vartotojams, juos aprūpinti šilumos energija ir karštu vandeniu Kaišiadorių rajono savivaldybė pavedė šilumos tiekimo paslaugą rajone teikiančiai UAB „Kaišiadorių šiluma“.

Bendrovė įrengė 14 katilinių: 11 – daugiabučiams gyvenamiesiems namams, po vieną – seniūnijos pastatui, vaikų darželiui ir individualiam namui. Iš viso katilinėse įrengti 50  dujomis kūrenamų vandens šildymo katilų. Taip pat įrengti 497 m ilgio šilumos tinklai ir 238 m ilgio vandentiekio ir kanalizacijos tinklai katilinių pastatams.

​Išsamiai susipažinti su VERT 2022-02-17 posėdžio medžiaga galite ČIA.