Įeiti
Publikuota: 2022-02-07. Atnaujinta: 2022-02-07

REMIT naujienos: ACER paskelbė naują ketvirtinę REMIT apžvalgą


​​​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) informuoja, kad Europos Sąjungos Energetikos reguliavimo institucijų bendradarbiavimo agentūra (ACER) paskelbė 27-ą ketvirtinę REMIT apžvalgą, skirtą ketvirtajam 2021 m. ketvirčiui. Apžvalgoje ACER paskelbė kasmetinę ataskaitą apie skirtin​gų kategorijų organizuotų rinkos sistemų (angl. organized market places) operacijas, skaidrumą ir prekybos būdus. Ataskaitoje pateikiama statistika apie rinkose atliktus sandorius bei apžvelgiamos tendencijos. Taip pat pristatoma naujiena apie Latvijos nacionalinės reguliavimo institucijos sprendimą dėl pažeidimo viešai neatskleistos informacijos skelbime (pagal REMIT 4 straipsnį) vienam didžiausių Baltijos šalyse elektros energijos gamintojų.

Ketvirtinėje apžvalgoje taip pat trumpai aprašomos 5-ojo REMIT forumo naujienos, neseniai vykusių REMIT apskritojo stalo susitikimų rezultatai, naujienos apie viešai neatskleistos informacijos skelbimo platformas ES ir minimos naujosios su REMIT susijusios publikacijos.

Apžvalgoje galima rasti 2021 m. ketvirtojo ketvirčio statistiką apie registruotų informaciją teikiančių mechanizmų (angl. Registered reporting mechanisms (RRM)) veiklą ir atnaujintą informaciją apie sankcijų sprendimus 2021 metais.

Nuoroda į naujausią apžvalgos numerį.