Įeiti
Publikuota: 2022-01-06. Atnaujinta: 2022-01-06

VERT suderino UAB „Litesko“ filialo „Marijampolės šiluma“ investicijas


​​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Litesko“ filialo „Marijampolės šiluma“ 2019-2021 me​tų investicijas, kurių vertė 114,7 tūkst. Eur, bei jau suderintų investicijų papildomą sumą, kurios vertė 25,6 tūkst. Eur.

Bendrovė investavo į Marijampolės rajoninės katilinės teritorijoje esančio pastato patalpų modernizavimą pritaikant jas darbui ekstremalioms sąlygoms (COVID-19 pandemijos metu ir pan.). Perorganizavo operatyvinio bei techninio personalo pamainų darbo režimą, įvedant pilnos izoliacijos darbo režimo sąlygas, taip pat organizavo aktyvaus budėjimo iš namų galimybę, taip užtikrinant personalo rezervą. Įrengti 5 gyvenamieji kambariai ir pagalbinės patalpos.  

Bendrovė taip pat investavo į garo katilų, naudojamų ir šilumos, ir elektros gamybos veiklose, maitinimo vandens technologinės linijos modernizavimą. Įgyvendinus planuojamą investiciją, sumažės katilo nuolatinių  prapūtimų iš druskingos dalies vandens kiekis, šilumos nuostoliai. Be to sumažės amoniako naudojimas, jis šiuo metu naudojamas maitinimo vandens, garo šarminimui. Įdiegus technologines naujoves, bus palaikomas vandens ir garo šarmingumas. Mažesnės amoniako koncentracijos prailgins šilumokaičių tarnavimo laiką.

Išsamiai susipažinti su VERT 2022-01-06 posėdžio medžiaga galite ČIA.