Įeiti
Publikuota: 2021-10-25. Atnaujinta: 2021-10-25

VERT skyrė baudą UAB „Joniškio vandenys“ už reguliuojamos veiklos pažeidimą


​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), nustačiusi reguliuojamos veiklos pažeidimą, UAB „Joniškio vandenys“ skyrė piniginę baudą – 4 256 Eur.

VERT nustatė, kad bendrovė, vykdanti licencijuojamą geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklą Joniškio rajono savivaldybėje, nesilaikė teisinio reglamentavimo ir savo interneto svetainėje nepaskelbė vienašališkai VERT nustatytų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų ir šių kainų nepradėjo taikyti nuo 2020 m. gruodžio 1 d.

Licencijuojamos veiklos sąlygos, kurias privalo vykdyti geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas – tiekti geriamąjį vandenį ir teikti nuotekų tvarkymo paslaugas teisė aktų nustatyta tvarka apskaičiuotomis kainomis bei informuoti apie jas vartotojus. VERT konstatavo, kad bendrovė šias sąlygas pažeidė, todėl skyrė jai piniginę baudą.​

Už pažeidimą skirtą baudą bendrovė turi sumokėti per 30 kalendorinių dienų nuo VERT nutarimo įsigaliojimo dienos bei apie baudos sumokėjimą informuoti VERT.

​​