Įeiti
Publikuota: 2021-09-30. Atnaujinta: 2021-09-30

Keisis UAB „Varėnos vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina


​​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino tretiesiems metams perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas: gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikoma 2,01 Eur/m3 (be PVM) kaina.

UAB „Varėnos vandenys“ bazinės ir perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute, Eur/m3 (be PVM)

Varenos vandenys .jpg

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina gyventojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, keičiasi dėl kainoje nustatyto realizuotino ir faktiškai realizuoto kiekio neatitikties, naujai pradėtų eksploatuoti ilgalaikio turto vienetų nusidėvėjimo (amortizacijos), didesnių personalo sąnaudų (darbo užmokesčio, socialinio draudimo įmokų, įmokų į garantinį fondą), perskaičiuotos investicijų grąžos.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Varėnos rajono savivaldybės tarybai – tai turi būti padaryta per 30 kalendorinių dienų.

Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 1,07 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Dabar galiojančios UAB „Varėnos vandenys“ kainos už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą galioja nuo 2021 m. sausio 1 d.

Išsamiai susipažinti su VERT 2021-09-30 posėdžio medžiaga galite ČIA. ​