Įeiti
Publikuota: 2021-08-05. Atnaujinta: 2021-08-05

Viešoji konsultacija dėl pažymų išdavimo įmokos dydžio


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) teikia derinti Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos teikiamų energetikos įrenginių techninės būklės patikrinimo ir pažymų apie energetikos įrenginių techninę būklę išdavimo paslaugų kainų ir mokėjimo tvarkos pakeitimo projektą (Projektas).

Projektu siūloma diferencijuoti VERT teikiamą energetikos įrenginių techninės būklės patikrinimo ir pažymų apie energetikos įrenginių techninę būklę išdavimo paslaugos kainą, nustatant įmokos dydį už VERT teikiamą energetikos objekto ir/ar energetikos įrenginio statytojo ar jo įgalioto atstovo pateiktų dokumentų įvertinimą, kai prašymas atmetamas. Taip pat nustatyti įmokos dydį už skubos tvarka teikiamą paslaugą, taikant skubos koeficientą, kuris lygus 2.

 

Nutarimo projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų projektų informacinėje sistemoje ir Tarybos interneto svetainėje www.vert.lt.

 

VERT prašo pastabas ir pasiūlymus Nutarimo projektui pateikti per 5 darbo dienas nuo Projekto paskelbimo Teisės aktų informacinėje sistemoje paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-03219, faksu (8 5) 213 5270, elektroniniu paštu [email protected] arba per Seimo Teisės aktų informacinę sistemą.

Pastabų ir pasiūlymų teikimo terminas – iki 2021 m. rugpjūčio 12 d. (imtinai).

Pateiktos pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos".