Įeiti
Publikuota: 2021-07-15. Atnaujinta: 2021-07-15

Mažės UAB „Neringos vanduo“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Neringos vanduo" perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas: gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikoma – 3,02 Eur/m3 (be PVM), t. y. 0,33 Eur/m3 arba 9,9 proc. mažiau nei dabar galiojanti kaina.

Bendrovės puslapyje skelbiamas geriamojo vandens apskaitos prietaisų priežiūros mokestis, kurį tvirtina savivaldybės taryba.

UAB „Neringos vanduo" bazinės ir perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute, Eur/m (be PVM)

NERINGOS VANDUO KAINA 2021-07-15.JPG

Bendra geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina gyventojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, mažėja dėl didesnių realizuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kiekių nei buvo numatyti bazinėje kainoje bei dėl faktinės ir bazinėje kainoje nustatytos investicijų grąžos pokyčio.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Neringos savivaldybės tarybai – tai turi būti padaryta per 30 kalendorinių dienų.

Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 1,45 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Dabar galiojančios UAB „Neringos vanduo" kainos už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą galioja nuo 2020 m. lapkričio 1 d.

Išsamiai susipažinti su VERT 2021-07-15 posėdžio medžiaga galite ČIA.