Įeiti
Publikuota: 2021-11-26. Atnaujinta: 2021-11-26

UAB „Nemenčinės komunalininkas“ investuoja į patikimą vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą


​​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Nemenčinės komunalininkas“ 2018-2020 metų investicijas, kurių bendra vertė 1548,62 tūkst. Eur.

Investicijos finansuojamos bendrovės nuosavomis lėšomis bei kaip Vilniaus rajono savivaldybės papildomas piniginis akcininkų įnašas.

Bendrovė, siekdama užtikrinti nuotekų tvarkymo paslaugų kokybę bei gerinti veiklą aplinkosaugos srityje, įrengė biologinius nuotekų valymo įrenginius Airėnų II k., Kernavės kel. 42, Dūkštų sen.

UAB „Nemenčinės komunalininkas“ investavo į vandens gerinimo įrenginių projektavimą ir statybą Sužionių sen., Avižienių sen. bei Riešės sen.: Pikeliškių kaime, įgyvendinus investiciją, apie 55 gyventojai, Griciūnų kaime apie 19, Lindiškių kaime apie 44, Galinės kaime apie 5, Bukiškio kaime apie 225, Bendorių kaime apie 42, Danilavos kaime apie 13 gyventojų gauna higienos normos reikalavimus atitinkantį vandenį. Karvio kaime anksčiau tiekiamas geriamasis vanduo nebuvo valomas, įrengus vandens gerinimo įrenginius, tiekiamas geriamasis vanduo taip pat atitinka higienos normas.

Siekdama užtikrinti vandens tiekimo paslaugų prieinamumą ir kokybę, bendrovė Avižienių kaime atliko vandentiekio rekonstrukciją (505 m), kurios metu buvo perjungiami esamų vartotojų gyvenamųjų namų įvadai prie rekonstruoto tinklo. ​

Išsamiai susipažinti su VERT 2021-11-26 posėdžio medžiaga galite ČIA