Įeiti
Publikuota: 2021-11-12. Atnaujinta: 2021-11-12

VERT suderino UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ investicijasValstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ 2020 metų faktiškai įgyvendintas investicijas, kurių vertė yra 28,20 tūkst. eurų. Bendrovės teikiamos derinti investicijos finansuojamos nuosavomis lėšomis,

Investicijos skirtos vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovacijai, vartotojų prijungimui prie centralizuotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, paviršinių nuotekų tvarkymo infrastruktūros ir kitai veiklai vykdyti Rietavo savivaldybėje.

Kokybiškam veiklos vykdymui ir operatyvesniam gedimų šalinimui buvo įsigyta bei nuotekų siurblinėse Naujalio ir Žadvainų gatvėse sumontuota duomenų nuskaitymo įranga. Įranga leidžia nuotekų siurblinių ir vandens tiekimo įrenginių darbą stebėti realiu laiku, kontroliuoti bei išvengti sutrikimų.

Siekiant vartotojams tiekti higienos normas atitinkantį geriamąjį vandenį bendrovė atnaujino eksploatuojamus vandens gerinimo įrenginius, esančius Rietavo vandenvietėje.

Buvo atnaujinta ir 290 metrų nuotekų tinklų Tverų miestelio Jakšto g. Šioje atkarpoje buvo daug nesandarių sujungimų, suskilusi vamzdžių keramika. Po atnaujinimo buvo pagerintos tinklų savybės.

Išsamiai susipažinti su VERT 2021-11-11 posėdžio medžiaga galite ČIA. ​