Įeiti
Publikuota: 2021-12-16. Atnaujinta: 2021-12-16

REMIT naujienos: ACER išleisti atnaujinimai


​​​​ACER paskelbė 2021 metų apskritojo stalo susitikimų su suinteresuotosiomis šalimis dėl REMIT duomenų teikimo rezultatus, 26-ąjį REMIT klausimų ir atsakymų (Q&A) leidimą ir atvirą laišką dėl galimybių atskleisti viešai neatskleistą informaciją (VNI) per bendrovių internetines svetaines išplėtimo, kaip atsarginio sprendimo, jei VNI platforma nepasiekiama.

2021 m. apskritojo stalo susitikimų dėl REMIT duomenų teikimo rezultatai

2021 m. lapkričio 16–18 d. vykusių apskritojo stalo susitikimų, kuriuose dalyvavo organizuotų rinkų (energetikos biržų ir prekybos platformų), registruotų ataskaitų teikimo platformų, viešai neatskleistos informacijos platformų ir energetikos rinkų dalyvių asociacijų atstovai, protokolai atspindi gyvų diskusijų apie su REMIT susijusius pasiekimus, rezultatus ir dabarties aktualumą, bei ateities iššūkius.

Naujas REMIT klausimų ir atsakymų leidimas

26-ajame REMIT Klausimų ir Atsakymų leidime pateikiama pati naujausia informacija apie REMIT politikos klausimus. Tai yra bendradarbiavimo su nacionalinėmis reguliavimo institucijomis (NRI) rezultatas. Sudarant Klausimų ir Atsakymų rinkinį, atsižvelgiama į ACER diskusijas su suinteresuotosiomis šalimis internetinių seminarų ir apskritojo stalo susitikimų metu, taip pat į užklausas, gautas naudojant REMIT užklausos formą.

Naujas atviras laiškas dėl viešai neatskleistos informacijos atskleidimo

ACER publikavo viešą laišką dėl galimybės rinkos dalyviams skelbti viešai neatskleistą informaciją savo bendrovės interneto svetainėje, kaip atsarginio sprendimo variantą iki 2022 m. gruodžio 31 d. Šį pratęsimą paskatino atitinkamų reikalavimų įgyvendinimo stebėsena, konsultacijos su nacionalinėmis energetikos reguliavimo institucijomis ir diskusijos su rinkos dalyviais susitikimų metu.

Sužinokite daugiau čia