Įeiti
Publikuota: 2021-12-10. Atnaujinta: 2021-12-10

Keisis UAB „Ukmergės vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina


​​​​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Ukmergės vandenys“ perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas: gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikoma 2,21 Eur/m3 (be PVM) kaina.

UAB „Ukmergės vandenys“ bazinės ir perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute (Eur/m3 be PVM)

 

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina gyventojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, keičiasi dėl išaugusių nusidėvėjimo sąnaudų, bendrovei įgyvendinus investicijų projektus, darbo užmokesčių sąnaudų, infliacijos įtakos, perskaičiuotos investicijų grąžos, tačiau kainos auginą sušvelnino didesni patiekiamo geriamojo vandens ir sutvarkomų nuotekų kiekiai.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Ukmergės rajono savivaldybės tarybai – tai turi būti padaryta per 30 kalendorinių dienų.

Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 0,8 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Dabar galiojančios UAB „Ukmergės vandenys“ kainos už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą galioja nuo 2021 m. kovo 1 d.

Išsamiai susipažinti su VERT 2021-12-10 posėdžio medžiaga galite ČIA.


​​