Įeiti
Publikuota: 2021.06.01. Atnaujinta: 2021.06.01

Vartotojams keisis UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), įvertinusi UAB „Pabradės komunalinis ūkis" veiklos sąnaudas – bendrovė vykdo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklą Švenčionių rajone, suderino perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas: gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikoma – 1,81 Eur/m3 (be PVM).

Apskaitos kaina, kuri mokama kas mėnesį ir nepriklauso nuo suvartoto vandens kiekio, nesikeičia – gyventojai mokės 0,84 Eur butui per mėn. be PVM.

 

UAB „Pabradės komunalinis ūkis" geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina gyventojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, Eur/m3 (be PVM)


Bendra geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina gyventojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, didėja dėl išaugusių nusidėvėjimo sąnaudų, bendrovei įgyvendinus investicijų projektus, darbo užmokesčių, elektros energijos ir kt. sąnaudų. Tačiau kainos augimą sumažino didesni patiekiamo geriamojo vandens ir sutvarkomų nuotekų kiekiai bei ateinantiems metams apskaičiuota mažesnė investicijų grąža.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Švenčionių rajono savivaldybės tarybai – tai turi būti padaryta per 30 kalendorinių dienų.

Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 0,6 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Dabar galiojančios UAB „Pabradės komunalinis ūkis" kainos už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą galioja nuo 2020 m. liepos 1 d.

Išsamiai susipažinti su VERT 2020-05-27 posėdžio medžiaga galite čia.