Įeiti
Publikuota: 2020.10.15. Atnaujinta:

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ investuoja į patikimą geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ 2019–2020 metų investicijas, kurių bendra vertė apie 76 tūkst. Eur.

Didžiausia dalis lėšų skirta ilgalaikio turto vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklai vykdyti įsigyti / atnaujinti. Bendrovė 2019 m. įsigijo reikalingą kompiuterinę įrangą, 5 siurblius, maišyklę, srauto matuoklį ir kito inventoriaus, skirto vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklai. Taip pat iki 2020 m. numatyta įsigyti 13 siurblių, 4 orapūtes, hidraulinį keltuvą ir kt.

Praėjusiais metais bendrovė atliko geriamojo vandens vamzdyno keitimo darbus Vievio vandens gerinimo įrenginių vandenvietėje – vykdant naujų vandens gerinimo įrenginių statybą Vievyje, būtina sutvarkyti vandentiekio tinklus, kad būtų galima patikimai tiekti geriamąjį vandenį vartotojams ir atsijungti nuo senų vandens gerinimo įrenginių.

Taip pat įrengta automatinė valdymo sistema Vievio nuotekų siurblinėje, vandentiekio tinklų šuliniuose įrengti priešgaisriniai hidrantai, pakeistos jungiamosios dalys ir kt.

Investicijos leis užtikrinti saugų ir patikimumą vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ vartotojams.

Išsamiai susipažinti su VERT 2020-10-15 posėdžio medžiaga galite ČIA.