Įeiti
Publikuota: 2020-11-26. Atnaujinta:

Atsisakyta UAB „Egas.eu“ papildyti mažmeninės prekybos nefasuotais naftos produktais leidimą naujomis prekyvietėmis


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), atsižvelgdama į tai, kad UAB „Egas.eu" nepateikė visų privalomų dokumentų, atsisakė pakeisti bendrovei išduotą leidimą verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais, papildant jį naujomis prekyvietėmis.

VERT, gavusi UAB „Egas.eu" prašymą papildyti turimą leidimą naujais prekybos vietos adresais, nustatė, kad bendrovė nepateikė dokumentų apie suskystintų naftos dujų sandėliavimo ir prekybos vietas, taip pat prekybos vietų, sandėlių, rezervuarų teisinės registracijos dokumentų ar sutarčių, kurių pagrindu naudojamasi prekybos vietomis, sandėliais ir rezervuarais, patvirtintų kopijų ar išrašų. Teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka,  teisėto valdymo pagrindai privalo būti įregistruoti Nekilnojamo turto registre.

Bendrovei nepateikus visų reikalingų dokumentų pakeisti leidimą verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais, VERT  nevertino bendrovės technologinio pajėgumo. UAB „Egas.eu", turėdama visus reikalingus dokumentus, gali pakartotinai kreiptis į VERT dėl leidimo pakeitimo.

UAB „Egas.eu" leidimą verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais 2017 m. spalio mėn. išdavė Vilniaus miesto savivaldybės administracija.

Prekybos naftos produktais atstovams aktuali informacija skelbiama rubrikoje „Leidimai prekiauti naftos produktais".

Išsamiai susipažinti su VERT  2020-11-26 posėdžio medžiaga galite ČIA.