Įeiti
Publikuota: 2019.09.18. Atnaujinta: 2019.10.01

Susitikimas su rinkos dalyviais dėl įmokos už prekybos naftos produktais priežiūrą ir licencijavimą


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), atsižvelgusi į suinteresuotus rinkos dalyvius vienijančių asociacijų prašymą, keičia susitikimo su rinkos dalyviais dėl įmokos už prekybos naftos produktais priežiūrą ir licencijavimą datą  susitikimas įvyks 2019 m. spalio 3 d. Pradžia 14 val. 

Susitikimas vyks Tarybos patalpose (Verkių g. 25C-1 (III a.), Vilnius).

Įmokos už Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos teikiamas paslaugas ir atliekamus darbus,  susijusius su energetikos įmonių, turinčių leidimą prekiauti naftos produktais ir (ar) leidimą prekiauti suskystintomis naftos dujomis, reguliuojamosios veiklos priežiūra, apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos projektas buvo paskelbtas viešajai konsultacijai (pastabas rinkos dalyviai buvo kviečiami teikti iki 2019 m. rugsėjo 3 d.).

Taryba didmeninės ir mažmeninės prekybos naftos produktais rinkos priežiūrą bei licencijavimą vykdo nuo 2019 m. liepos 2 d. Taryba išduoda, stabdo ar naikina leidimus ūkio subjektams verstis didmenine prekyba naftos produktais (anksčiau šią veiklą vykdė savivaldybės administracija). 

Maloniai kviečiame dalyvauti!